PUBG Benzeri Oyunlar (PC, Mobil ve Ücretsiz)

PUBG Benzeri Oyunlar ile ilgili oluşturduğumuz 2020 listemiz içerisindeki tüm oyunlar PC ve Mobil platformlarda oynanabilen ücretsiz oyunlardan oluşmaktadır. Bizden ısrarla oyun seven oyuncular tarafından istenilen PUBG Benzeri Oyunlar listesini oluşturduk. Eğer burada daha önce oynadığınız bir oyun varsa bildiğiniz başka bir oyun varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Günümüzde hayatta kalma oyunlarına ilgi çok fazla. Fakat sürekli aynı oyunu oynamaktan sıkılan oyuncular hem farklı deneyimler kazanmak hemde yeni oyunlar keşfetmek istiyorlar. Bizde sizin için PUBG Mobile Benzeri oyunlar haricinde PC üzerinden’de oynanabilecek ücretsiz oyunlarla ilgili geniş bir rehber yazısı hazırlamak istedik. Oyunlarla ilgili kısa bilgileri’de sizlerle paylaşacağız.

PUBG Benzeri Oyunlar

PUBG Benzeri Oyunlar isimli 2020 yılına özel ve güncel listemizi oluştururken en az bu oyun kadar kaliteli ve oynanmaya değer oyunları bulduk. Aynı zamanda listedeki oyunlar PC, Mobil ve tablet platformlarında İnternetsiz, Ücretsiz oynanabilen oyunlarda bulunuyor. Tek yapmanız gereken sizin aradığınız kriterlere uygun PUBG Benzeri Oyunlar arasından bir tanesini beğenmek ve oynamaya başlamak.

Reklam Alanı

PUBG Benzeri Oyunlar Listesine Eklemek İstediğiniz Bir Oyun Varsa Aşağıdan Yorum Olarak Yazabilirsiniz.

PUBG Benzeri Mobil Oyunlar

PUBG Benzer Mobil Oyunlar Listemizde hayatta kalma oyunu tarzındaki Android ve İOS işletim sistemlerinde oynanabilen tüm başarılı ve pek bilinmeyen oyunları göreceksiniz.

Garena Free Fire: Kalahari

PUBG Benzeri Oyunlar Mobil: Garena Free Fire: Kalahari

Free Fire, mobil platformda oynanan en iyi hayatta kalma savaş oyunudur. Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kal!.

Reklam Alanı

Call of Duty: Mobile

PUBG Benzeri Oyunlar Mobil: Call of Duty Mobile

Cep telefonları için özel olarak tasarlanan resmİ CALL OF DUTY oyunu. Efsanevi çok oyunculu haritaları ve modları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5’e 5 takımlarla hızlı tempolu ölümüne maç mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı?, bu oyunda hepsi var.

Dawn of Zombies: Survival

PUBG Benzeri Oyunlar Mobil: Dawn of Zombies: Survival

DoZ kıyamet sonrası bir dünyada geçen çevrimiçi bir hayatta kalma simülasyonu. Oyunda, Büyük Felaket’ten sağ çıkmış insanlar açlık, sapkınlar, bağnaz mutantlar, zombiler, hastalıklar ve radyasyon karşısında hayatta kalmak zorunda. Tabii diğer felaketzedelere de yenilmeden.

PUBG Benzeri PC Oyunları

PUBG Benzeri PC Oyunları listemizdeki hayatta kalma oyunlarının ücretsiz ve kaliteli olanlarından bir liste hazırladık. Eğer bu listemizde bilgisayarda oynanabilecek bir PUBG Benzeri oyun biliyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz.

Warframe

PUBG Benzeri PC Oyunlar: Warframe

Bıçak ve Silah ustaları, Warframe zırhının ustaları. Onlar eski savaştan geriye kalan kalıntıların arasından sürüklenerek kurtulanlar. Şimdi onlara tekrar ihtiyaç duyuluyor.

Cuisine Royale

PUBG Benzeri PC Oyunlar: Cuisine Royale

Cuisine Royale, gerçekçi silahlar, mistik tuzaklar ve şeytani ritüelleri olan acımasız bir çok oyunculu son insan ayakta nişancı oyunudur. Ve hey, ücretsiz!

4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Nara dedi ki:

    Güzel oyunlar

    1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Deneyebilirsiniz