e
sv

PUBG Benzin Bidonu Ne İşe Yarar?

1274 Okunma — 14 Ekim 2019 09:53
PUBG Benzin Bidonu
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile veya herhangi bir sürümünü oynadığınız zaman evlerden veya evlerin çevresinde bulduğunuz benzin bidonu ne işe yarar kısaca bunu açıklayacağız. PUBG Oyununa yeni başlayan okurlarımızın bize sorduğu sorular arasında yer alıyor ve bu yazımızda benzin bidonu ne gibi işlemlerde kullanılır ne işe yarar ve ne yapmamız gerektiğini açıklayacak rehber niteliğinde kısa ve öz bir yazı olacak.

Gerçek hayattan’da bildiğimiz gibi benzin bidonu içerisi benzin yakıtı dolu bidonlara denmektedir ve kendileri özgü rengi ve şekilleri vardır. Oyun içerisinde bulduğunuz Tekerlekli kara araçlarının hepsi benzin ile çalışmaktadır.

PUBG Oynarken bizi hayatta tutan ve stratejik öneminin’de çok büyük olduğu Araba, Motosiklet v.b. gibi araçların çalışması için gerekli olan en önemli unsur benzin oluyor. Aracınızın benzini bittiği zaman yolda kalır ve yayan olarak devam etmeniz gerekir. Bu tip durumlarda kalmamak ve daha hızlı hareket edebilmek için benzin bidonlarını yanımıza alarak işimizi tehlikeye atmamış oluruz.

PUBG Benzin Bidonu yalnızca araçlar için kullanılabiliyor. Saklandığınız evin kapısına bu bidonları yerleştirip düşman geldiği zaman patlatmayı düşünmek her ne kadar zekice olsa’da işe yaramayacak. Belki ilerleyen güncellemeler ile benzin bidonları mermi veya ateş ile patlayabilir şekle getirilir.

Konumuz tekrar güncellendi ve beklediğimiz bu patlama özelliği eklendi. PUBG Oynarken Benzin Bidonu artık yalnızca araçlarımızı çalıştırmamızı sağlamıyor aynı zamanda stratejik konumlara yerleştirilerek patlatılabilen ölümcül bir tuzak olarak kullanılabiliyor.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Benzin Bidonu Ne İşe Yarar?