PUBG Boşluklu Nick Yazma ile İsim Oluşturma

 PUBG Boşluklu Nick Yazma ile İsim Oluşturma
Okunuyor PUBG Boşluklu Nick Yazma ile İsim Oluşturma

PUBG Boşluklu Nick Yazma için sizlere anlatılan adımları uygulayarak arasında boşluk bulunan isimlerinizi oluşturma işlemlerini öğreneceksiniz. 2021 yılında oyunun izin vermediği fakat bir yolu bulunan teknikleri anlatmaya devam ediyoruz. Her ne kadar oyun tarafından izin verilmiyor olsa da, bir harf gibi özel karakterin isminizi yazarken koymanız halinde PUBG Mobile isim kodları bu koyduğumuz harfi okuyamaz ve onun yerine boşluk bırakır. Bu sayede PUBG Mobile oyununuzdaki isminizin arasına boşluk koyabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizle ilgili detayları aşağıda maddeler halinde anlattık. PUBG Boşluklu Nick Yazma için güncel bilgileri bulmaya devam edeceksiniz.

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nedir?

PUBG Boşluklu Nick Yazma
PUBG Boşluklu Nick Yazma

PUBG Mobile oyununda hesap oluşturduğunuz zaman herkes tarafından görülecek bir ismi hesabınıza koymanız gerekmektedir. Burada koyacağınız isim gerçek hayattaki isminiz gibi olacak. PUBG maçlarına girdiğiniz de veya biriyle tanıştığınızda burada koyacağınız Nick ile anılacak ve tanınacaksınız. PUBG Mobile Boşluklu Nick veya İsimde izin verilmeyen bir şeyi yapmanıza olanak tanır. Normalde isim koyarken arasına boşluk bırakamıyorsunuz. Fakat sizlere verdiğimiz özel karakteri kullanarak isim koyduğunuz zaman özel karakteri bıraktığınız yerler oyun içerisinde boşluk gibi gözükecektir.

PUBG Boşluklu Nick Yazma

PUBG oyuncuları aşağıdaki adımları eksiksiz uyguladıkları zaman boşluklu nick yazma işlemini de başarılı şekilde uygulayabilirler. Bir hata veya yanlış bir uygulama halinde oluşturmaya çalıştığınız boşluklu isimler hatalarla karşılaşacaktır. Sizler için bu konuda hazırlayacağımız videodan da yararlanabilirsiniz. Orada daha detaylı bir anlatım olacağı için oyun içerisinde uygularken de zorlanmazsınız. PUBG Boşluklu Nick Nasıl Yazılır?;

  1. PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartına Basın,
  2. Değiştirmek istediğiniz isminizi yazın (Örnek: SiberStar)
  3. İsminizin neresinde boşluk olmasını istiyorsanız “Ħ” kodunu ekleyin. (Örnek: SiberĦStar”)
  4. Daha sonra onaylayın ve isminiz boşluklu olsun. (Örnek: Siber Star)
PUBG Mobile Boşluklu İsim Oluşturma 2021
PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma ve Oluşturma 2021

Yukarıda verilen basit 4 adımı uygulayarak boşluklu bir nick sahibi olmanız oldukça basit. Olabildiğince açık ve basit bir şekilde anlatmaya çalıştık. Boşluklu isim koymanızı sağlayacak olan özel karakteri oluşturma için sizlere basit bir kopyalama butonu da bırakacağız. Bu sayede boşluk bırakmanızı sağlayacak harfi hızlıca kopyalayarak oyun içerisinde yapıştırabilirsiniz.

PUBG Mobile Boşluklu İsim Oluşturma 2021

PUBG Mobile Boşluklu İsim Oluşturma için isim değiştirme kartını kullanacağınız zaman boşluk bırakmak istediğiniz yerlere klavyedeki Space tuşu ile boşluk bırakamazsınız. PUBG Mobile isim koyarken bazı şartlar ve kısıtlamalar getirmiş durumda. Çoğu özel karakter ve işaretler isim koyulurken yazılamamaktadır. Fakat bizim sizlere sunduğumuz ” Ħ” işareti sayesinde boşluklu nick oluşturmanız mümkün. Bu konu hakkında sık sorulan bazı soruları kısaca cevaplamaya çalıştık. Eğer sizin de sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. 2021 yılı boyunca konuyla ilgili güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın