e
sv

PUBG Boşluklu Nick Yazma Oluşturucu (2023)

625 Okunma — 11 Şubat 2023 13:38
PUBG Boşluklu Nick Yazma ile İsim Oluşturma
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Boşluklu Nick Yazma Oluşturucu (2023) için işine yarayacağını düşündüğümüz tüm önemli bilgilere yer ayırdık. Hem sorunuzun cevabını en basit ve en net haliyle öğrenebilecek hem de konunun getirdiği kafanızdaki tüm soru işaretlerini buradan giderebileceksiniz. İçeriği böyle hazırlamamız önemli bir kitleyi dertten kurtarabildiği gibi 2023 yılı için de en kapsamlı içeriği oluşturmamıza sebep olmuştur.

PUBG Boşluklu Nick Yazma için sizlere anlatılan adımları uygulayarak arasında boşluk bulunan isimlerinizi oluşturma işlemlerini öğreneceksiniz. 2023 yılında oyunun izin vermediği fakat bir yolu bulunan teknikleri anlatmaya devam ediyoruz. Her ne kadar oyun tarafından izin verilmiyor olsa da, bir harf gibi özel karakterin isminizi yazarken koymanız halinde PUBG Mobile isim kodları bu koyduğumuz harfi okuyamaz ve onun yerine boşluk bırakır. Bu sayede PUBG Mobile oyununuzdaki isminizin arasına boşluk koyabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizle ilgili detayları aşağıda maddeler halinde anlattık. PUBG Boşluklu Nick Yazma için güncel bilgileri bulmaya devam edeceksiniz.

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nedir? 2023

PUBG Mobile Boşluklu Nick Nedir? 2023 yerli kaynaklarda 2023 yılı için yeterli sonuçların çıkmaması nedeniyle tarafımıza sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulan güncel bir içeriktir. Bu saye de sizler kapsamlı bilgi ağına tek bir adres üzerinden artık erişebileceksiniz. Eğer içeriğimizin daha detaylandırılarak tüm herkes için bir rehber niteliği taşımasını istiyorsanız cevaplanmamış kafanızdaki tüm soru işaretlerini bizlere yazın. Bu sayede sizler için her güncellememizde bu yazımızı büyütmeye devam edebilelim.

PUBG Boşluklu Nick Yazma
PUBG Boşluklu Nick Yazma

PUBG Mobile oyununda hesap oluşturduğunuz zaman herkes tarafından görülecek bir ismi hesabınıza koymanız gerekmektedir. Burada koyacağınız isim gerçek hayattaki isminiz gibi olacak. PUBG maçlarına girdiğiniz de veya biriyle tanıştığınızda burada koyacağınız Nick ile anılacak ve tanınacaksınız. PUBG Mobile Boşluklu Nick veya İsimde izin verilmeyen bir şeyi yapmanıza olanak tanır. Normalde isim koyarken arasına boşluk bırakamıyorsunuz. Fakat sizlere verdiğimiz özel karakteri kullanarak isim koyduğunuz zaman özel karakteri bıraktığınız yerler oyun içerisinde boşluk gibi gözükecektir.

PUBG Boşluklu Nick Yazma

PUBG oyuncuları aşağıdaki adımları eksiksiz uyguladıkları zaman boşluklu nick yazma işlemini de başarılı şekilde uygulayabilirler. Bir hata veya yanlış bir uygulama halinde oluşturmaya çalıştığınız boşluklu isimler hatalarla karşılaşacaktır. Sizler için bu konuda hazırlayacağımız videodan da yararlanabilirsiniz. Orada daha detaylı bir anlatım olacağı için oyun içerisinde uygularken de zorlanmazsınız. PUBG Boşluklu Nick Nasıl Yazılır?;

 1. PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartına Basın,
 2. Değiştirmek istediğiniz isminizi yazın (Örnek: SiberStar)
 3. İsminizin neresinde boşluk olmasını istiyorsanız “Ħ” kodunu ekleyin. (Örnek: SiberĦStar”)
 4. Daha sonra onaylayın ve isminiz boşluklu olsun. (Örnek: Siber Star)
PUBG Mobile Boşluklu İsim Oluşturma 2021
PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma ve Oluşturma 2023

Yukarıda verilen basit 4 adımı uygulayarak boşluklu bir nick sahibi olmanız oldukça basit. Olabildiğince açık ve basit bir şekilde anlatmaya çalıştık. Boşluklu isim koymanızı sağlayacak olan özel karakteri oluşturma için sizlere basit bir kopyalama butonu da bırakacağız. Bu sayede boşluk bırakmanızı sağlayacak harfi hızlıca kopyalayarak oyun içerisinde yapıştırabilirsiniz.

PUBG Mobile Boşluklu İsim Oluşturma 2023

PUBG Mobile Boşluklu İsim Oluşturma için isim değiştirme kartını kullanacağınız zaman boşluk bırakmak istediğiniz yerlere klavyedeki Space tuşu ile boşluk bırakamazsınız. PUBG Mobile isim koyarken bazı şartlar ve kısıtlamalar getirmiş durumda. Çoğu özel karakter ve işaretler isim koyulurken yazılamamaktadır. Fakat bizim sizlere sunduğumuz ” Ħ” işareti sayesinde boşluklu nick oluşturmanız mümkün. Bu konu hakkında sık sorulan bazı soruları kısaca cevaplamaya çalıştık. Eğer sizin de sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. 2023 yılı boyunca konuyla ilgili güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Boşluklu Nick Yazma Oluşturucu (2023)