e
sv

PUBG Desert Eagle Nedir? – Görevi

1892 Okunma — 19 Şubat 2020 12:21
PUBG Desert Eagle Nedir? - Görevi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Desert Eagle merak edenler Nedir? sorusunu sormaya başladılar. Ünlü deagle tabancası ne ve hangi haritada bulunur soruları görevi için cevapladık. PUBG Mobile, Desert Eagle hakkında bilmeniz gereken bilgileri kısa bir şekilde sizlere açıklayacağız. Deagle silahı hakkında sizin sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

FPS ve Silahlı tüm oyunların vazgeçilmez ünlü tabancası unvanı taşıyan Desert Eagle böylesine popüler bir hayatta kalma oyununa geç eklenmesine şaşırdık. Tabanca olmasına rağmen güçlü mermileri ve atışlar ile hızlı öldürücü bir silaha dönüşebiliyor. Kullanımı tepmesinden dolayı zor olsa’da PUBG Mobile oyunu içerisinde Desert Eagle ile tabanca kullanımı yaygınlaşabilir.

PUBG Desert Eagle hakkında merak edilenler ile sizleri bilgilendirmeye devam edelim. Eğer ayrıca cevabını merak ettiğiniz bir sorunuz varsa bizlere aşağıdan yorum yazarak bildirebilirsiniz.

PUBG Mobile Desert Eagle

PUBG Mobile Desert Eagle
PUBG Mobile Desert Eagle

PUBG Mobile Desert Eagle silah hasarı ve özellikleri gibi genel bilgileri aşağıda liste halinde bulacaksınız. Oyuna damgasını vuracak ve oyuncuların en çok tercih edeceğini düşündüğümüz ünlü deagle tabancası hakkında genel bilgileri içermektedir.

 • Silah Sınıfı: Tabanca
 • Cephane Türü: 45 ACP
 • Hasar: 62
 • Saniye Başına Hasar: 248.0
 • Etkili Atış Menzili: 100 m
 • Ateş Hızı: 240 RPM
 • Namlu Çıkış Hızı: 450 m/s

Yukarıda PUBG Desert Eagle silahına ait istatistikleri güncel olarak sizlere verdik. Silahın gücü ve etkisini buradan anlayabilirsiniz. Şimdi merak edilen soruları cevaplayarak devam edeceğiz.

PUBG Desert Eagle Ne?

PUBG Desert Eagle ne? sorusu sıklıkla sorulduğu için kısaca bir cevap verelim. PUBG Mobile oyununa eklenen deagle adlı tabanca 62 değerinde büyük hasarı ile 2 isabetli vuruşla rakibi öldürmenizi sağlar.

100 metre içerisinde rakibin kafasına isabet ettirebileceğiniz tek bir kurşun ile’de rakibi öldürebilirsiniz. Menzili ve etkili vuruşları ile orta menzilli ve yakın savaşlarda oldukça başarılı yardımcı bir silah görevi üstleniyor.

45 ACP mermisi hemen hemen her yerde bulabileceğiniz tabanca mermisi. PUBG Mobile Desert Eagle ne? sorusunu kısaca cevapladık.

PUBG Desert Eagle Hangi Haritada?

PUBG Desert Eagle Hangi Haritada? sorusu’da oldukça fazla soruluyor. Silahı her haritada bulup kullanabilirsiniz. Silahın kullanımı kolay olmadığı için başlarda zorlansanız’da silahta kendinizi geliştirerek çok büyük işler başarabileceksiniz.

PUBG Desert Eagle Görevi

PUBG Desert Eagle Görevi tabancanın oyuna yeni eklenmesinden kaynaklı insanların silahı tanıması ve fark etmesi adına eklenen basit bir görev. Oyuncular herhangi bir haritada bu tabancaya denk gelebilirler.

Silahın etkili ve güçlü olmasının yanı kullanım zorluğundan dolayı her oyuncunun tercih etmeyeceği fakat herkesin korkacağı bir silah olacak. PUBG Mobile Desert Eagle görevi için tabancayı bularak istenilenleri yerine getirin.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Desert Eagle Nedir? – Görevi