PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası (2021)

 PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası (2021)
Okunuyor PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası (2021)

PUBG Dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası ile karşılaşanlar için 2021 yılına ait güncel çözümleri anlatıyoruz. PUBG Dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatasının sebeplerini öğreneceksiniz. Yabancı kaynaklarda sunulan çözüm yöntemlerine burada da yer ayırdık. Hem deneme ve yanılma yöntemleriyle bulduğumuz çözümler hem de resmi sunulmuş bazı çözümleri uygulayabileceksiniz. Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunu olan PUBG oyuncularının oyuna girmeye çalıştıkları sırada karşılaştıkları dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatasını araştırdık.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası son dönemin en çok görülen sorunlarının başında geliyor. 2021 yılı sonuna kadar güncel çözüm yöntemini burada bulacak ve sorunsuz bir şekilde PUBG oyununa tekrar gireceksiniz. Eğer sizlere sunduğumuz çözüm yöntemleri işinize yaramazsa lütfen bize bu durumu bildirin. Oyuna giriş yapmaya çalışan oyuncular arasında PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası alan 10’dan fazla oyuncuda tüm bu yöntemler denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır. Eğer sizde işe yaramazsa sizin için yeni yöntemler aramaya devam edeceğiz.

Çevrim içi oyunlarda oyuncuların en çok canını sıkan ve en nefret ettikleri şeylerin başında görebilecekleri hatalar ve sorunlar geliyor. Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip bir oyunda “PUBG Dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası” gibi sorunların görülmesi oldukça tepki alıyor. Oyuna gelen yeni güncellemelerin ardından görülmeye başlanan bu hata aslında eski bir hata türüdür. 2021 yılında tekrar görülmeye başlanan bu sorunla karşılaşan oyuncular çözüm için aramalar yaptıkları sırada daha önceki hatanın görüldüğü zamandan paylaşılan eski çözümleri görüyorlar.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası
PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası

Eğer böyle oyunlarda bir hatayla karşılaştıysanız onun çözümünü ararken olabildiğince en yeni sonuçlara bakmanızı öneriyoruz. Geçtiğimiz yıllarda PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatasının çok fazla görülmesinin sebebi oyunculardan kaynaklanıyordu. Fakat bugün yapılan araştırmalarda bu sorunun şimdiki sebebinin oyuncular olmadığını görüyoruz. Doğal olarak hatanın ismi aynı olsa da üzerinden geçen zaman bu hatanın görülme sebeplerinde de değişiklikler yapabiliyor. Tam da bu yüzden sizin uygulayabileceğiniz eski çözümler ya bir işe yaramaz yada daha büyük sorunları başlatabilir.

Ülkemizde de büyük kitlesi bulunan hayatta kalma oyununa ilgi azaldıkça işe yarar bilgilerin güncelliği de azalıyor. Ülkemizde hizmet veren haber sitelerinin bir çoğu aşırı popüler olduğu zamanlarda devreye girerek oyuncuların ilgisini çekmek istiyorlar. Fakat binlerce oyuncunun böyle bir hatayla karşılaşmasına rağmen hala güncel bir çözümün paylaşılamaması bu oyuncuları da mağdur konumuna getiriyor. Burada dikkat edilmesi noktalardan bir tanesi de güncel çözümün paylaşılmamasıdır. Çünkü bu hatayı ortadan kaldırabilecek yeni yöntemler var fakat hepsi yabancı sitelerin paylaşımında olduğu için kolay bulunamıyor.

PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı çözümü olarak önerdiğimiz ilk adım sunucuları kontrol etmek olacaktır. Bazen yaşanabilecek sunucu yoğunlukları ve sunuculardan kaynaklı aksaklıklar bu tür hata mesajları almanızı sağlayamamaktadır. Sizlere yukarıda verdiğimiz sunucu durumlarını canlı olarak kontrol ederek her şeyin yolunda olduğundan emin olun. Böyle bir hata ile karşılaşan oyuncuların çoğu sunucu durumlarına bakmadan çözüm yöntemleri arıyorlar. Bunun sonucunda da bir ton uğraşlarına rağmen çözüme ulaşamayıp daha sonrasında hatanın kendiliğinden çözüldüğünü söylüyorlar.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası
PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası

Tabi ki hata kendiliğinden çözülmez. Kendiliğinden çözülebilen bir hata varsa da zaten onun sebebi sizden değildir. Tıpkı bilgisayarınızda yaşanan sorunlardan kaynaklı oyundan hata alabileceğiniz gibi PUBG oyununun işleyişini bozan şeylerde yine hatalarla karşılaşmanızı sağlar. dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı gibi bir hata alınıyorsa bunun sebebinin hemen siz olduğunu düşünmeyin. Sunucu durumları sorunsuzda aşağıda anlattığımız çözümleri uygulamaya başlayabilirsiniz demektir.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası

PUBG dış sağlayıcının doğrulama yapamaması sonucunda oyuncuların karşılaştığı bu hata geçtiğimiz yıllarda da görülmüştü. Fakat daha önceki yıllarda sorunun kaynağı bilgisayar kullanıcıları olduğu için çok fazla kişide bu sorun görülmemişti. Şimdilerde ise PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası alınmasının sebebinin oyun olduğu bilindiği için çok fazla oyuncuda bu problem görülmektedir. Anlattığımız çözümleri uygulamanız halinde sorundan kurtulmanız da muhtemel olacaktır.

2021 yılı sonuna kadar burada paylaşacağımız çözüm yöntemleri güncellenmeye devam edilecektir. Yöntemleri denemelerine rağmen sorunu çözülmeyen oyunculardan yola çıkarak sürekli yeni yöntemler aranacak ve buradan paylaşılacak. PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası alanların bu sayfayı ziyaret ederek sorununu tamamen çözebilmelerini sağlamak istiyoruz. Sizde bize destek olabilmek için yorum yapabilir ve yazımızı paylaşabilirsiniz.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası
PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası Çözümü (2021)

PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası çözümü olarak 2021 yılına ait tüm yöntemler liste halinde paylaşılmaya devam edilecektir. Aşağıda verilen tüm yöntemler ayrı birer çözüm arayışıdır. Fakat tüm bunları denemeden önce sunucuların yoğunluklarına ve sorunsuz olduğuna bakmayı unutmayınız. Eğer sunuculardan yaşanan bir problemse bunun için çözüm aramanıza gerek kalmayacaktır.

1- PUBG isimli oyun Steam aracılığıyla satın alınarak bilgisayarlara indirebildiği için bu oyunun sunucuları da Steam ile bağlantılı olmaktadır. Bu yüzden Steam üzerinden herhangi bir aksilik yaşıyorsanız ilk önce o sorununuzu çözmenizi öneririz. Eğer hali hazırda inmeye devam eden yüksek boyutlu dosyalar varsa durdurabilir veya Steam uygulamasını tekrar başlatabilirsiniz.

2- Oyunu yönetici olarak çalıştırmak oldukça önemli. Bu tür büyük oyunlar bilgisayarınızın arka planında çalışan uygulamalardan da destek alırlar. Eğer oyununuzu yönetici olarak çalıştırmazsanız bazen bilgisayar arka planınızdaki uygulamalarla doğru eşleşemez ve çeşitli hatalar görülmesini sağlar. Bu yüzden oyununuza güvenebilir ve bu izni ona vererek hatalardan da kurtulabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
36 okunma
okunma4264
0 yorum