PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası (2020)

 PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası (2020)
Okunuyor PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası (2020)

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası alan oyuncular için 2020 yılında işe yarar çözüm yöntemini anlatıyoruz. Tüm sorunlardan kurtulacaksınız. Steam üzerinden oyunu satın alıp oynayan oyuncular bu sıralar gelen güncellemelerin ardından sorunlarla karşılaşmaya başladılar. Yaşanılan sorunların geçtiğimiz yıllarda yine oyuncuların karşısına çıktığını görüyoruz. Bu durumda teknik ekibin sorunları kalıcı çözüm bulamadan geçici yöntemler ürettiği algısını yaratıyor.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı hakkında İnternet’de yapılan haberlerin eski olduğunu gördüğümüz için güncel bir içerik oluşturmak istedik. Bu yazımızda hataya ait her detayı öğreneceksiniz. Aynı zamanda sorunla ilgili aklınıza gelebilecek tüm soru işaretlerini’de cevaplıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 100 kişinin bir uçağa bindirilip ada’da son hayatta kalan olabilmek için kıyasıya savaşan insanları konu alıyor. Strateji, rekabet ve gerilimin çok yüksek olduğu bu oyunun bağımlı edici bir yapısı’da var. Oyuncular Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası gibi sorunlar karşılaştıkları zaman bir an önce sorunu çözüp aksiyona kaldıkları yerden devam etmek istiyorlar. Fakat bazen PUBG oyununda karşılaşılan bu hatalar çok sinir bozucu olabiliyor.

Daha önce takipçilerimizin işine yarayacak 100’den fazla PUBG Hatası ile ilgili içerik oluşturduk. Bu haberimizde’de işinize yarayacak en net cevapları paylaşıyoruz. Oyunun sunucularından kaynaklanan bu hata mesajının bir çözüm yolu yok gibi görülüyor. Hata oyuncudan kaynaklanmadığı için çözüm yöntemini’de doğal olarak oyuncular uygulayamaz. Steam ve PUBG teknik ekibinin çalışmalarıyla hata kısa süre sonra bitecektir. Çözüm için tek yapmanız gereken PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası ile karşılaşmayana kadar ara ara oyuna giriş yapmaya çalışmak.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı, oyunun sunucularından kaynaklandığı anlaşılan fakat sebebi hala tespit edilememiş bir sorundur. Sorun 2018 yılından bu yana ara ara görülmektedir.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı
PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı

İddialar sunucuların aşırı ısınmasından dolayı kendisini korumaya alması yönünde olsa’da resmi adresler henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. 2020 yılında gelen güncellemeler sonrasında görülen bu hata hakkında soru işaretleri fazla artmaya başladı. Bizde güncel bir içerik ile tüm soru işaretlerini bir başlık altında bitirmek istiyoruz.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı, Steam veya oyun sunucularından kaynaklanan bir hata mesajıdır. Çözüm yöntemi bulunmamaktadır. Oyuncular çözüm olarak tek yapabilecekleri teknik ekibin sorunu çözmesini beklemeleri olacak. Sorunu teknik ekip çözdükten sonra oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası
PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası

Bu hata mesajı ilk olarak 2018 yılında bir güncelleme sonrasında geldiğini gördük. Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı sorununun sebebi resmi kaynaklar tarafından hala yanıtlanmadı ve konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Fakat bu hatanın sunuculardan kaynaklandığını incelediğimiz zaman anlayabiliyoruz. Sunucu kaynaklı bir sorun olmasından dolayı PUBG veya cihazınızın üzerine yapabileceğiniz herhangi bir şey bulunmamaktadır. Sorunu yalnızca teknik destek ekibi çözebilir. Bu yüzden sorun çözülene kadar beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Çözümü

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Çözümü bulunmamaktadır fakat bu sorunun bazı çözüm yollarını iddia edenler’de var. Yinede bu sorun kesin bizden kaynaklı ve çözüm yolu vardır diye düşünüyorsanız aşağıda size yardımcı olabilecek bir video bırakıyoruz.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Çözümü

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Duvar Kağıdı

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Çözümü
PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Çözümü

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı ile ilgili yazımızı detaylandırmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
958 okunma
okunma1837
0 yorum