PUBG Fotoğraf Koyma

PUBG Fotoğraf Koyma

PUBG Fotoğraf Koyma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatıyoruz. Aynı zamanda rehber niteliğindeki bu konuyla ilgili tüm merak edilen sorular cevaplanıyor. PUBG Profil Resmi Ekleme hakkında oyuncuların kafasını karıştıran çok soru var.

Milyonlarca oyuncusu bulunan ünlü hayatta kalma oyunu hakkında bizde ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle oyuncuların oyun içerisinde nasıl yapacağını bilemediği PUBG Fotoğraf Koyma özelliği gibi konular üzerinde çalışmalar gerçekleştirmeyi tercih ediyoruz. Bu sayede oyuncular işlerine yarayacak konuları yerli kaynaklardan kolaylıkla bulabiliyor.

PUBG Fotoğraf Koyma
PUBG Fotoğraf Koyma

PUBG Mobile Profil resmi koyma 2020 başlığı altında size oluşturduğumuz tüm içeriği burada bir araya getirmeye karar verdik. Bu sayede bu yazımız bir rehber haline gelecek. PUBG Fotoğraf Koyma sayesinde oyundaki hesabınızı kişiselleştirebileceksiniz. Hem oyun içi arkadaşlarınız hem de rakip oyuncular profilinizde sizin kim olduğunuzu anlayabilecek.

pubg profil fotoğrafı değiştirme (google play) üzerinden de gerçekleştirebiliyor. Tüm bu işe yarar yöntemlerin nasıl yapılacağını aşağıda göreceksiniz. PUBG Fotoğraf Koyma konusuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak bize bildirin.

PUBG Fotoğraf Koyma

PUBG Fotoğraf Koyma için öncelikle yapmanız gereken adımları size anlatacağız. Hesabınıza giriş yaparken Facebook, google play, icloud, twitter veya ziyaretçi seçenekleri arasında nasıl kayıt ettiğinize bakın. Hesabınızı bağlamanız gerekiyor, ziyaretçi olarak oynayan oyuncular PUBG Profil Resmi Ekleme işlemini gerçekleştiremezler.

PUBG Fotoğraf Koyma
PUBG Fotoğraf Koyma
  1. Oyuna Giriş Yapın,
  2. Ayarlar,
  3. Hesabınızı Bağlayın,

Hesabınız başarıyla bağlandıysa PUBG Fotoğraf Koyma için önünüzde bir engel kalmayacaktır. Aşağıda anlattığımız işlemi uygulayarak oyun içerisindeki resminizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Profil Resmi Koyma 2020

PUBG Mobile Profil resmi koyma 2020 için öncelikle 2 seçenek sunacağız sizlere. Eğer üye olurken hesabınızı sosyal medya hesabına bağladıysanız fotoğraf koyma işleminiz otomatik gerçekleşecektir.

PUBG Mobile Profil Resmi Koyma 2020
PUBG Mobile Profil Resmi Koyma 2020

Facebook veya Twitter hesabını bağladığınız zaman sosyal medya hesabınızda bulunan kapak fotoğrafı PUBG Mobile profil fotoğrafınız olur. Değiştirmek istediğinizde sosyal medya hesabınızdaki kapak fotoğrafını değiştirebilirsiniz.

PUBG Profil Fotoğrafı Değiştirme (Google Play)

PUBG Profil Fotoğrafı Değiştirme Google Play için öncelikle Gmail hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra solda bulunan alt alta 3 çizgi yani menü işaretine basın. Ardından oyuna giriş yaptığınız bağlı olan hesabınızı seçin. Birden fazla gmail hesabı bulunan oyuncular için geçerlidir, tek hesabınız varsa bu işlemleri yapmanıza gerek yok.

Menüye tıklayın ve Google Hesabınızı Yönetin yazısına tıklayın. Ardından karşınıza gelecek olan sayfada daire olan fotoğrafınızın üzerine tıklayıp başka fotoğraf ile değiştirebilirsiniz. Bu sayede PUBG Profil Fotoğrafı Değiştirme (Google Play) işlemi başarıyla gerçekleşecektir.

PUBG Profil Fotoğrafı Değiştirme (Google Play)
PUBG Profil Fotoğrafı Değiştirme (Google Play)

PUBG Fotoğraf Koyma hakkında merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. İçeriği güncellemeye devam edeceğiz.

122
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.