PUBG FPS Gösterme Nasıl Yapılır? (2022)

 PUBG FPS Gösterme Nasıl Yapılır? (2022)
Okunuyor PUBG FPS Gösterme Nasıl Yapılır? (2022)

PUBG FPS Gösterme işleminin nasıl gerçekleştiğini bilmeyen oyuncuların sorduğu nasıl yapılır? sorusunu cevapladık. 2022 yılında ayarlarınızdan nasıl FPS Gösterme adımlarına dair tüm detaylara ulaşabileceksiniz. Genellikle oyun sırasında oyunun akışını görebilmek adına yapılan bu işlem özellikle profesyonel oyuncuların da tercih ettiği bir işlemdir. Eğer sizde oyun oynarken FPS değerinizi görerek ona göre planlarınıza odaklandığınızda başarı oranınızı daha da yükseltebilirsiniz.

PUBG FPS Yükseltme ve Arttırma ile ilgili daha önce bir makalemiz olmuştu, oyun sırasında kaç fps aldığınızı gösterme işlemine yarayan bir özellikten bahsedeceğiz. Ayrıca boost drop ve fps sorunu gibi konulara’da değineceğimiz bir makale olacak.

Ani değişimler oyunumuzun kaderini iyi veya kötü yönde etkileyebilir. Bu değişimi kontrol edebilmemiz ve buna göre hamleler yapmamız bizi bir adım öne taşıyacaktır.

PUBG FPS Gösterme İşlemi

PUBG Oyununu Steam üzerinden oynuyorsanız eğer bu işlemi yapmak sizin için oldukça kolay olacak. Şimdi vereceğimiz yöntem ile yalnız bu oyun için değil steam üzerinden oynadığınız her oyun için geçerli olacak bir yardımcı görevi görecek.

Steam arayüzünde fps değerinizi görebileceksiniz.

  • Steam penceresinin sol üstündeki “steam” adlı yazıya tıklayın.
  • Aşağıda olan “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza gelen sekmede “Oyun içi” adlı sekmeye tıklayın.
  • Oyun içi FPS sayacı yazan yerde değeri görmek istediğiniz tarafa çekin.
  • Sağ aşağıda “Tamam” dedikten sonra kaydedip çıkalım.

PUBG FPS Sorunu

PUBG FPS sorununu çoğu arkadaşımız çekebiliyor. Bununla ilgili çok derin ve ayrıntılı bir makalemiz var. Sizin sorununuza çözüm olacaktır.

Eğer farklı sorunlarınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın