PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir? Ne İşe Yarar?

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir? Ne İşe Yarar?

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir? ve Ne İşe Yarar? gibi yeni eşyayla ilgili çok fazla soru soruluyor. Yeni eşya hakkında bir rehber yazısı hazırladık. Bu rehberimiz’de 8.3 yaması ile oyuna eklenecek olan PUBG Frekans Bozucu Çanta ile ilgili tüm soruları yanıtlıyoruz. Aynı zamanda oyuna yeni eklenen eşyaların oyuncular tarafından öğrenilmesi ve fark edilmesi adına eklenen yeni görevi de sizlerle paylaşacağız. PUBG Frekans Bozucu Çanta Ne İşe Yarar? gibi soruların cevaplarını erkenden öğrenerek 8.3 yama güncellemesi sonrasında oyuna daha hızlı adapte olabilirsiniz.

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir?

PUBG Frekans Bozucu Çanta oyunun erken, orta ve ileri safhalarında mavi bölge sınırında kalmış oyuncuların çok fazla işine yarayacak. Bu çantanın özelliğini doğru kullanarak hayatta kalan oyuncular birincilik için mücadele edebilecekler.

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir?
PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir?

PUBG Mobile oyununa’da eklenmesi beklenen Frekans Bozucu Çanta için özel kostümler’de hazırlanıyor. Oyunda çok büyük bir yeri olacak gibi görülen yeni çanta sayesinde oyunun dengesi değişecek.

PUBG Frekans Bozucu Çanta Ne İşe Yarar?

PUBG Frekans Bozucu Çanta Ne İşe Yarıyor?, böyle bir eşyanın oyuna ekleneceğini duyan her oyuncunun ilk aklına gelen soru oluyor. Böylesine rekabeti yüksek bir hayatta kalma oyunu içerisine özelliği bulunan eşyanın yüklenmesi her oyuncuyu yakından ilgilendirir.

PUBG Frekans Bozucu Çantaya sahip oyuncular mavi bölgenin içerisinde kalıp hasar görmeye başladığı zaman çantanın özelliği ile bir süre boyunca 3. seviye çanta görevi görerek oyuncuların hasar alma oranlarını düşürüyor.

PUBG Frekans Bozucu Çanta Ne İşe Yarar?
PUBG Frekans Bozucu Çanta Ne İşe Yarar?
  • Frekans Bozucu Çanta, enerjisini oyuncuların Mavi Alandan hasar almasını geçici olarak önlemek için kullanır.
    • Frekans Bozucu Çanta için yeni bir enerji çubuğu, kullanmaya başladıktan sonra ekranda görüntülenecektir.
  • Tüm enerji tükendiğinde, Frekans Bozucu Çanta yalnızca normal bir sırt çantası gibi işlev görecek ve Mavi Alana karşı herhangi bir koruma sağlamayacaktır.
    • Mavi Alan daha fazla hasar verdikçe enerji daha hızlı tükenir
  • Normal ve Özel Maçlarda, Karakin ve Sanhok’ta nadir dünya ganimeti olarak bulunabilir.
  • Sanhok’ta Ganimet Kamyonlarında belirir.

Tabi’ki Frekans Bozucu Çantanın etkisi her mavi bölgede işe yaramayacaktır, hasar almaya başladıktan bir süre sonra bu etkisi ortadan kalkıyor. Fakat böyle kötü bir durumda kaldığınız zaman işinize çok fazla yarayacağını göreceksiniz.

PUBG Frekans Bozucu Çanta ile ilgili merak edilen soruları cevaplamaya devam edeceğiz.

42
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.