PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma

 PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma
Okunuyor PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma

PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma işleminin nasıl yapılacağını anlattık. Ayrıca soruyla ilgili diğer merak edilen konuları’da tüm detaylarıyla sizlere anlattık. PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyuncular arasında PUBG kısaltması kullanılıyor. Oyun ilk çıktığı zamanlarda isminin nasıl okunduğuyla ilgili bir çok tartışmalar’da başlamıştı.

Bluehole’nin yayınladığı ve geliştirdiği çok oyunculu bir hayatta kalma video oyunudur. Zaten oyunu bilmeden oynayan bir oyuncu olduğunu sanmıyoruz. 2020 Yapılan güncellemeler ile birlikte PUBG arayüzünde kişiselleştirilebilir özellikler artmaya başladı. PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma nasıl yapıldığını aşağıda anlatıyoruz.

PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma Nasıl Yapılır?

PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir. Bu sayede oyun içerisindeki grup fotoğrafınızı değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz.

  • Oyunda Profil Bilgilerinize Girin,
  • Hesap Ayarlarınızı Düzenleyin,
  • Fotoğraf ve Grup Fotoğrafınızı kaldırın veya değiştirin
PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma
PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma

Yukarıdaki adımlar sayesinde işlemi kolayca uygulayabilirsiniz.

PUBG Nedir?

100 oyuncu bir uçağa bindirilir ve son hayatta kalan olabilmek için mücadele edecekleri adanın üzerinden bindikleri uçağa bir rota çizilir. Uçak adanın bir ucundan uçmaya başlar ve adanın son ucuna kadar oyuncular gözlerine kestirdikleri bir yere paraşütle iniş yapmak zorundadır.

Paraşütle iniş yaptığınız bölgede rakip oyuncularında olduğunu düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Oyundaki amacınızın sona kalan oyuncu olmak olduğunu düşününce ilk ölenlerden olmak istemiyorsanız bu düşünceyi aklınızdan çıkartmayın.

PUBG Grup Fotoğrafı Kaldırma ile ilgili güncel bilgiler eklenmeye devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın