PUBG Ha Tinh Görevi ve Bölgesi Neresi

PUBG Ha Tinh Görevi ve Bölgesi Neresi

PUBG Mobile efsanevi Ha Tinh Görevi ve Bölgesi Neresi tüm detaylarıyla paylaşılacak. PUBG Ha Ting Görevi en basit yoluyla nasıl yapılır, size bir çok gizli detayı sunuyoruz.

Oyunda bu tip görevler ile çeşitli ödüller kazanmak oldukça keyifli oluyor. Fakat bazen görevleri anlayamıyoruz ve nasıl yapacağımızı bilemiyoruz. Bu tip durumlarda, yani oyun hakkında bilmediğiniz şeyleri bizlere sorarak en kısa sürede detaylı cevaplar alabilirsiniz.

PUBG Ha Tihn Görevi yapabilmemiz için hangi haritada maça girmemiz gerekiyor ve bölgesi neresi gibi soruları yanıtlıyoruz.

PUBG Mobile Ha Tinh Görevi

PUBG Ha Tinh Görevi bizden istediği bu bölgede bulunan evlerin bir tanesine oyun başında uçaktan atladığımız zaman paraşütle çatısına inebilmek. PUBG Ha Tinh Görevi için çatıya ineceğimiz eve seçerken büyük ve geniş çatılı bir ev seçmenizi öneriyoruz, inişiniz daha rahat ve kolay olacaktır. Sonrasında size yumruk görevi verecek o bölgeye inen ekipmansız insanları yumrukla öldürerek bu görevinizi’de rahatlıkla yapabilirsiniz.

PUBG Ha Tinh görevi yapabilmeniz için bu bölgenin nerede olduğunu bilmeniz gerekiyor, aşağıda size bölge hakkında detayları veriyoruz.

PUBG Ha Tinh Bölgesi Neresi

PUBG Ha Tinh Bölgesi, oyunun Sanhok haritasında bulunmaktadır. Genellikle Dördüncü hafta görevlerinde sıklıkla kullanılan bu harita’da görevi yapmak için inmenizi istedikleri PUBG Ha Tinh Bölgesi haritadaki yerini aşağıda gösteriyoruz.

PUBG Mobile Ha Tinh Görevi
PUBG Ha Tinh Görevi ve Bölgesi Neresi

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.