PUBG Hafif Makineli Tüfekler (Silahlar) Görevi

 PUBG Hafif Makineli Tüfekler (Silahlar) Görevi
Okunuyor PUBG Hafif Makineli Tüfekler (Silahlar) Görevi

PUBG Hafif Makineli Tüfekler ve Silahlar, Görevi için oyunda yer alan ve bu sınıfa dahil olan her türlü silahı inceleyeceğiz. Aynı zamanda PUBG Hafif makineli silahlar ile ilgili verilen görevi nasıl yapacağınızı’da anlatacağız.

Milyonlarca oyuncusu bulunan ve hayatta kalma oyunlarına öncülük eden PUBG oyununda Hafif makineli tüfekler görevi oyuncuların şuanda gündeminde. Oyunda hafif makineli silahlar hakkında bilgisi olmayan oyuncular hem görevi yapmak hemde meraklarını gidermek amacıyla araştırıyorlar. PUBG Mobile ve Lite versiyonlarında’da bu tarz görevler gelebiliyor. Yani her oyuncuya bir gün lazım olacağını düşündüğümüz bir rehber hazırladık.

PUBG Hafif makineli silahlar ile ilgili görevi başarılı şekilde yapmanız için gereken tüfekleri aşağıda sizlere sunuyoruz. Herkese şimdiden iyi oyunlar dileriz.

PUBG Hafif Makineli Tüfekler Görevi

PUBG Hafif Makineli Tüfekler ismindeki görevi yapmanız için bu sınıfta yer alan silahları kullanmanızı istiyorlar. Çoğu oyuncu PUBG Hafif Makineli Silahları bilmediği için tüfekleri kullanamıyor ve görevi başaramıyorlar. Herkese yardımcı olmak adına bu silahların isimlerini sizlere sunuyoruz.

PUBG Hafif Makineli Silahlar:

PUBG Hafif Makineli Tüfek: Tommy Gun Silahı

PUBG Hafif Makineli Tüfekler sınıfa dahil olan Tommy Gun adındaki silahı kullanarak görevi başarılı şekilde yapabilirsiniz.

  • Hasarı: 40
  • Cephane: 0.15

PUBG Hafif Makineli Tüfek: Vector

PUBG Hafif Makineli Tüfekler sınıfa dahil olan Vector adındaki silahı kullanarak görevi başarılı şekilde yapabilirsiniz.

  • Hasarı: 34
  • Cephane: 0.15

PUBG Hafif Makineli Silahlar hakkında sormak istediğiniz sorular veya tüfekler, görevler hakkında sorularınızı aşağıdan yorum yazarak sorabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın