PUBG io Oyunu Oyna [2021]

 PUBG io Oyunu Oyna [2021]
Okunuyor PUBG io Oyunu Oyna [2021]

PUBG io Oyunu Oyna seçeneklerini kullanarak APK ve İOS işletim sistemli cihazlarınızda hemen oyunu oynamaya başlayın. Hayatta kalma temalı PUBG benzeri PUBG io oyununun eğlencesine bu sayede katılabilirsiniz. Genellikle bir hayatta kalma oyunu düşündüğümüz zaman hemen aklımıza bize benzer insanlar geliyor. Fakat Sosis Adam oyununda kontrol edeceğiniz ve hatta son hayatta kalan olabilmek için savaşacağınız kişiler birer sosis. Tabi ki PUBG io karakterinizi insanların yememeleri için bir mücadele verilmiyor. Silah kullanacak, koşacak ve hatta araba dahi kullanabileceksiniz. Bu oyunu görenler PUBG io şeklinde oyunu daha akılda kalıcı hale getirecekleri bir isim taktılar.

PUBG io Oyna

SPUBG io aslında diğer klasikleşmiş hayatta kalma oyunlarından çok daha farklı. Her ne kadar PUBG Mobile benzeri oyunlar çok fazla olsa da Fortnite gibi daha eğlenceli grafikli ve yapı inşaatlarıyla ilginç bir çeşit gibi gözükse de temelde çok benziyorlardı. Fakat PUBG io isimli oyunla birlikte artık hayatta kalma dediğimiz zaman aşırı eğlenceli ve aksiyonlu bir oyun daha aklımıza geliyor. Oyunu deneyimleme fırsatı bulduk ve hiç olmadığımız kadar eğlendik. Sosis PUBG adını sonuna kadar hak etmeyi başarmış.

Sosis Adam PUBG Mobile İndir
PUBG io

SoPUBG io, PUBG den grafik ve oynanış olarak oldukça farklı. Temelde bir uçaktan atlıyor ve çevredeki bulduğumuz ekipmanların yardımıyla düşman oyuncularla savaşarak son hayatta kalan oyuncu olmaya çalışıyoruz. Ama değişen grafikler, oynanış efektleri ve tarzı dolayısıyla sanki bam başka bir tarzdaki oyunu oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızın uygulama mağazalarından oyunu cihazlarınıza indirebilirsiniz. Tabletler içinde yine uygulama mağazalarında oyun indirmeye müsait durumdadır. Bilgisayar (PC) üzerinden Sosis Adam oyununu oynamak isteyenler Emülatör programlarından oynayabilirler. PUBG Mobile gibi ayrı bir emülatör cihazına sahip değildir.

PUBG io Nasıl Oynanır?

PUBG io, kahramanları olarak sosisleri içeren, çizgi film tarzı, rekabetçi bir atış, battle royale oyunudur. Zahmetsizce başlayabileceğiniz ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz bir oyundur. Komik ve sevimli sosisler gibi rol oynayacak ve yüksek oktanlı, hayal gücü dolu savaşlarda savaşacaksınız.

Sosis PUBG
PUBG io

[Heyecan Verici Savaşlar, Eşsiz Güçlere Sahip Eşya Takviyeleri]


PUBG io; Gerçekçi balistik yörüngeler ve hatta oyunda nefes tutma özelliği ile akıcı ve sert bir savaş sistemi ile karşılanacaksınız. Bu arada oyun, siz ve takım arkadaşlarınız arasındaki dostluğu ve karşılıklı anlayışı test edebilecek Flare Guns, Resurrection Machines, Tactical Cover ve ID Card Systems sağlar.

[Yeni Oyun, Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın ve Etrafta Oynamanın Keyfini Çıkarın]


Savaş alanınızda savaşlardan daha fazlası var – her yerde zarafet ve neşe bulacaksınız. Burada, silahlarınızı bir Lastik Top üzerinde şarkı söyleyebilir, zıplayabilir ve ateşleyebilir veya düşmanlarınızdan hassas atışlardan kaçınmak için Çift Zıplama kullanabilirsiniz. Ayrıca bir Yaşam Şamandırası takabilir ve suda başkalarıyla yüz yüze silahlı savaş yapabilirsiniz. Düştüğün zaman ağlayan küçük bir sosis olacaksın. Bir “Hadi” eylemi ile yere serilen takım arkadaşlarınızı alabilirsiniz.

[Çok Kaba Görünümler, Bu Neşeli Partinin Yıldızı Olun]


PUBG io Oyunu Oyna, kaba ama sevimli görünüm sistemi, şimdiye kadarki en popüler sosis olmanıza yardımcı olacak. Benzersiz Parti Kartı sistemi verilerinizi, görünümlerinizi ve başarılarınızı kaydederek diğer sosisleri ne kadar sevimli olduğunuzu gösterir. Ayrıca size Koi, Cyberpunk ve Maid gibi çeşitli ilginç kostüm setlerinin yanı sıra üfleme öpücükleri, büyülü kız dönüşümleri gibi utanmazca sevimli pozlar sunar. Ayrıca, “Raise White Underwear-Flag” gibi Kabarcık Emojilerini de kullanabilirsiniz. “Ve” Adaletsizlik Hakkında Sızlanın “diğer sosislerle etkileşim için.
Burada, savaş alanında yüzlerce düşmanı öldürmek için “yaramazlığınıza” ve “zarafetinize” güvenecek ve partinin kralı olacaksınız!


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın