PUBG Kaç Kişi Oynuyor?

PUBG Kaç Kişi Oynuyor?

PUBG Mobile, Lite ve Steam sürümlerini kaç kişi oynuyor diye herkes merak etmiştir. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS yani kısaca PUBG Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olduğunu biliyoruz fakat bu sayıların en net halini öğrenince şaşırabilirsiniz.

Çoğu platforma hem uyumlu hemde ayrı sürümler çıkartarak ismini bir marka haline getirmeyi başaran PUBG kimi zamanlar çok oyuncu kaybetmiş kimi zamanlarda bir çok oyuncuyu tekrar bünyesine çekmeyi başararak inişli ve çıkışlı bir çizelge ortaya çıkarmıştır.

Arkadaş ortamlarında ya bu PUBG kaç kişi oynuyor? sahi diye binlerce soru içerikli muhabbet açılmış kesin cevaplar verilemeden konu kapatılmıştır.

Geçtiğimiz yılın başlarında 3 milyon 200 bin kullanıcısı olan PUBG platform sayısını arttırarak bu sayıyı bu yıl daha da çok katladı. Bu istatistiklerin zamanında oyunu aynı anda oynayan oyuncu sayısı da 1 milyonu buluyordu.

PUBG Kaç Kişi Oynuyor?
PUBG Kaç Kişi Oynuyor?

Şuanda net ve resmi sonuçlar olmasa bile tahmin edilen aktif kullanıcı sayısı aşağıda yer alıyor.

  • PUBG Steam : 5 Milyon
  • PUBG Lite : 1 Milyon
  • PUBG Mobile : 9 Milyon

PUBG kaç kişi oynuyor? diye akıllarda soru işaretleri bırakan bu soruyu üzülerek kısmen cevaplaya biliyoruz. Eğer resmi kaynaklardan net sonuçlar verilirse sizlere en hızlı şekilde sunacağız.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.