PUBG KD Nedir? (Rehber)

PUBG KD Nedir? (Rehber)

PUBG KD Nedir? sorusunu soranlar için bir rehber hazırladık. Ne anlama geldiğini, kasma işlemi ile yükseltme nasıl yapacağınız gibi bilgilere burada yer veriyoruz. PUBG KD Nedir? gibi merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Hazırladığımız rehber detaylandırılmaya devam edilecektir.

PUBG KD Nedir?

Oyuncuların bizlere en çok sorduğu PUBG KD Nedir? sorusu için bir rehber hazırlamak istedik. Konuyla ilgili merak edilen tüm sorulara bu başlık altında cevap verilecek.

PUBG KD Nedir?
PUBG KD Nedir?

PUBG KD, oyunda attığınız tüm maçlardaki öldürme, ölme ve assist gibi önemli şeylerin değerleriyle ortaya çıkar. Öldürme ve assist oranınız, ölme oranlarınızdan yüksekse PUBG KD değerinizde yükselecektir.

Profesyonel PUBG oyuncularının KD değerleri normal oyunculardan daha yüksektir. Bu oyuncular maçlardaki yüksek performansları sebebiyle sürekli olarak KD oranlarını yüksek tutarlar.

PUBG KD Kasma

PUBG KD Kasma, oyunlardaki iyi skorlar sayesinde gerçekleşmektedir. Girdiğiniz maçlarda bot olan oyuncuları ve acemi oyuncuları öldürmeye özen gösterin. Hiç ölmeden olabildiğince oyuncu öldürmeye çalışın. Bu sayede hem sona kalan oyuncular arasında olacaksınız, hem de öldürme oranınız yükselecek.

PUBG KD Kasma
PUBG KD Kasma

PUBG KD Kasma Hataları

PUBG KD Kasmaya çalışırken hızlıca 2, 3 oyuncu öldürüp ölmeyi göze almayın. Maç içerisindeki yaşama süreniz ve 100 oyuncu arasından kaça kaldığınızda önemli. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi acemi ve bot oyuncuları öldürmeye öncelik verin. Kendinizi riske atacak durumlara sokmayın.

PUBG KD Gizleme

PUBG KD Gizleme işlemi de çoğu oyuncunun uyguladığı özelliklerden bir tanesidir. Oyun içerisindeki performansınızı diğer oyunculardan saklayabilirsiniz. Genellikle acemi oyuncular acemi olduklarını gizlemek için KD oranlarını gizlerler. Profesyonel oyuncularda diğer oyuncuların onları fark etmemesi adına KD oranlarını gizleyebiliyor. PUBG KD Gizleme;

  1. Ayarlar
  2. Genel
  3. Herkesin Sonuçlarını görmesine izin ver: Kapalı

PUBG KD Bakma

PUBG KD Bakma
PUBG KD Bakma

PUBG KD Bakma, maça girdiğiniz diğer oyuncuların iyi bir oyuncumu yoksa acemimi olduğunu bu sayede görebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınız veya kendi KD değerlerinize de bu sayede bakabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz butona tıkladıktan sonra açılan sayfada PUBG KD Bakma işlemini gerçekleştirmek istediğiniz oyuncunun adını girin. Sonrasında karşınıza KD bilgisi gelecektir.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.