PUBG Kıyafet Hilesi (2020)

PUBG Kıyafet Hilesi (2020)

PUBG Kıyafet Hilesi ile 2020 yılında PC, Mobile ve Lite versiyonlarında ücretsiz, bedava şekilde pahalı aksesuar ve kıyafetlere sahip olabileceksiniz. Oyuncuların merakla bekledikleri ve çok istedikleri PUBG Kıyafet Hilesi yabancı kaynaklarda paylaşılan ekstra dosyalarla olabileceği iddia ediliyor. Bizde PUBG Mobile, Lite ve PC versiyonu oynayan oyuncular için bu kıyafet hilesini inceledik.

Özellikle yabancı kaynaklardan paylaşılan ve tüm İnternet alemine yayılan bu ücretsiz hilelerin farklı bir amacı olabileceğini hiç düşündünüz’mü?. Mobil oyun piyasası çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı herkesi kapsayan çok geniş bir kitleye sahip. Kullanıcıların uzun vakitler geçirmesi ve çok verimli geri dönüşler yapmasından dolayı mobil oyun sektörü, reklam verenlerin, yatırımcıların yeni gözdesi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli video oyun serisi tüm dünyada hayatta kalma oyunlarına olan bakış açısını değiştirmeyi başardı. PUBG Mobile versiyonu ile mobil oyunlar arasında devrimler yaratıp rekorları alt üst ettiler. Milyonlarca aktif oyuncusu bulunan bu oyun serisi hakkında dolandırıcıların neler yapabileceklerini öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Kıyafet Hilesi adı altında günümüzde yepyeni bir çeşit yaratılıyor. Oyuncular bu hilelere olan ilgisi yeni nesil büyük dolandırıcılık şebekelerinin esiri altına geçiyor. Bir fark yaratmak ve sesimizi duyurmak adına her konuda oyuncuları ve geliştiricileri bilgilendirmek istiyoruz.

PUBG Kıyafet Hilesi

PUBG Kıyafet Hilesi
PUBG Kıyafet Hilesi

PUBG Kıyafet Hilesi oyun içerisinde UC ve para ile satılan tüm özel kostüm kıyafetleri hiç bir ücret ödemeden bedava şekilde sahip olup sınırsız kullanmak isteyenlerin kullandığı bir hiledir. PUBG Kıyafet Hilesi adı altında dağıtılan dosyaları inceledik ve bunu kullanmayı düşünen oyunculara önemli bilgiler vereceğiz.

2020 yılında Doların kendi paramız üzerindeki değerinin fazla artmasından kaynaklı bu tip oyunlarda oyun içi alışveriş yapamaz duruma geldik. Oyuncular çoğunlukla bundan kaynaklı Kıyafet Hilesi gibi illegal işlere girişiyorlar.

Genellikle Asya bölgesi gibi yabancı kaynaklardan paylaşılmaya başlayan ve kısa sürede yayılan bu hileleri oyuncular için incelemeye aldık. PUBG Mobile Kıyafet Hilesi adı altında’da çok fazla paylaşılan bu hile dosyalarının içerisinde bir birinden farklı zararlı yazılımlar bulunuyor. Mobil platformlar için sunulan APK dosyaları normal tarayıcılarla tarandığında bulunan virüsler sıradan zararsız olabilir. Fakat bu dosyaların arkasında gizlenen virüsler çok büyük tehlikeler barındırıyor.

PUBG Kıyafet Hilesi adı altında 2020 yılında paylaşılan hiç bir kaynağa güvenmeyin ve dosyaları indirmeyin diye bir tavsiyede bulunacağız. Banka hesaplarınız, sosyal medya hesaplarınız, fotoğraflarınız ve diğer tüm kişisel bilgileriniz başkalarının eline geçebilir. Bu hile dosyalarını cihazınıza indirip kurduktan sonra arka planınızda çalışmaya devam eder. Hileyi silseniz bile size bulaştırdığı virüs kalacaktır ve tüm yeni bilgilerinizi aktarmaya devam edecektir.

PUBG Mobile Hileleri

PUBG Mobile Hile 2020 konumuzda bu tip olayların daha farklı nelereler’de kullanılabildiğini ve nasıl tehlikeler doğurduğundan bahsetmiştik. Daha önce yazdığımız bu ve benzeri tüm konularımızı inceleyebilirsiniz.

PUBG Lite, PC ve Mobile Kıyafet Hilesi adı altında tespit ettiğimiz tüm her şeyi yukarıda sizlere anlattık. Sizlerin sormak istediği sorular varsa veya merak ettiğiniz konular varsa aşağıdan yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

22
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. MERHAME dedi ki:

  Çok ihtiyacm var arkadaşların bana bot diyerek dalga geçiyorlar

 2. Şaziye dedi ki:

  Kıyafet hilesi

  1. Murad3uk dedi ki:

   Selam