e
sv

PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır?

1511 Okunma — 30 Ocak 2020 18:23
PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır? sorusunu soranlar oyuncular için ödüllerini alabilmeleri adına özel bir içerik hazırlamak istedik. 2020 yılında güncel olarak yapabileceğiniz bu adımlar ile PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır sorusuna cevap bulmuş olacaksınız.

PUBG Lite versiyonunu oynayan oyuncuların çok sevdiği bir kampanya. Hem lipton soğuk çayları içiyoruz hemde kapaklarından çıkan kodlar ile oyun içerisinde bir birinden farklı hediyeler kazanabiliyoruz. Okurken sanki reklamlarını yapmışım gibi hissettim fakat bu bir reklam konusu değildir. Oyuncuların bizlere sorduğu PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır? sorusunu cevaplamak adına içerik hazırlanmıştır.

Bu şifreler Lipton İce Tea 200ml, 330ml ve 500ml kutularının açma halkalarında saklı. Aldığınız bu içecekleri hem içebilir hemde açma halkasındaki şifre ile PUBG Lite oyununda kasa açabilirsiniz.

PUBG Lite Lipton Kasası yalnızca bu etkinliğe özel olarak hazırlanmıştır ve içerisinde bir birinden farklı hediyeler vardır. Lipton İce Tea açma halkalarında çıkan şifreleri haricinde hiç bir yerden şifre alamazsınız. Şimdi oyuncuların bize sıkça sorduğu PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır sorusunu cevaplayalım.

PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır?

PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır?
PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır?

PUBG Lite oyuncularının son zamanlarda çok sık sorduğu PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır? sorusunu maddeler halinde cevaplıyoruz. Bu kasa içerisinde gözlük, ayakkabı, paraşüt ve BP gibi bir birinden farklı yüzlerce hediye gizli. Şansınıza göre bu güzel hediyelerden bir tanesine çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır:

 • Lipton İce Tea Kutusu Alın, (200ml, 330ml veya 500ml)
 • Açma Halkasının Arkasında olan KODU aşağıdaki butona tıklayarak girin.
 • PUBG Lite oyununu açın ve dükkana giriş yapın, sonrasında Bonus / Hediye Kodu Ekle diyerek yukarıdaki bağlantıdan aldığınız özel hediye kodunu yazın.

PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını en kısa ve öz şekilde cevaplamaya çalıştık. Eğer karşılaştığınız hata veya sorun varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Lipton Kasası Nasıl Yapılır?