e
sv

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası (2020)

893 Okunma — 18 Ocak 2020 13:10
PUBG Lite 502 Bad Getway Hatası (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Lite oyuncuları 502 Bad Gateway hatası ile karşılaşıp ne olduğunu ve nasıl çözeceğinizi bilmeyenler için özel bir yardım konusu açmak gereği duyduk. PUBG Lite 502 Bad Gateway sorununu tamamen çözecek ve bir daha karşınıza çıkarmayacak çözüm yollarını bir çok kaynaktan edindiğimiz kesin bilgileri sunarak anlatacağız.

502 Bad Gateway Nedir? ilk önce bunu açıklayalım, bu hatanın sebeplerinden en çok rastlananı sunucular arasındaki iletişimin zayıflaması ve kopmasından kaynaklanmaktadır. PUBG Lite oyununda bu hatayı aldığınız zaman bunun sebebi oyun dosyalarını ve oyuncuları bir arada tutmayı sağlayan sunuculardan kaynaklandığını bilin. Sunucular bir birleri ile iletişimi zayıfladığında veya koptuğunda 502 Bad Gateway hatasını alırsınız.

PUBG Lite, 502 Bad Gateway oyun zevkinizi yarıda bırakmaması için ve bu hata kodunu farklı oyunlar veya tarayıcıda aldığınız zamanlarda nasıl çözebileceğinizi anlatmak için geniş bir rehber hazırladık.

PUBG Lite: 502 Bad Gateway

PUBG Lite: 502 Bad Getway Hatası
PUBG Lite: 502 Bad Gateway Hatası

PUBG Lite oyuncuları için 502 Bad Gateway hatası hakkında hazırladığımız rehber yazımız başlıyor. Aşağıda PUBG Lite, 502 Bad Gateway hakkında aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her sorunun cevaplarını bulabileceksiniz.

Eğer cevabını bulamadığınız hata ile ilgili bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmenizi sağlamak adına çözüm yolları üretmek ve sizleri bu konuda bilgilendirmek amacıyla içerik hazırlanmıştır.

PUBG Lite 502 Bad Gaeway hatası hangi sebeplerle meydana gelir ve nasıl çözebileceğinizi aşağıda anlatıyoruz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar.

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası Neden Olur?

PUBG Lite oyuncularının son zamanlarda sıklıkla karşılaştığı 502 Bad Gateway hatası hangi sebeplerle karşınıza çıktığını aşağıda liste halinde sıraladık.

502 Bad Gateway hatası sebepleri arasında hangisinin sizde bu hatayı almanızı sağladığını tespit edip daha hızlı çözüm yolları üretebilirsiniz.

 • PUBG Lite sunucularının fazla dolu olması,
 • Cihazın kullandığı İnternet veya modemden kaynaklı sorunlar.

PUBG Lite sunucularından kaynaklanan sebepler yüzünden görülen 502 Bad Gateway hatası için bir çözüm yolu aramanıza gerek yok. Oyunun yöneticileri bu sorunu ortadan kaldırmak için çözüm yollarını uyguluyorlardır. Sizden kaynaklanan bir hata olmadığı için sizin yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor.

502 Bad Gateway Hatası Çözümü

PUBG Lite, 502 Bad Gateway Hatası Çözümü aramadan önce bu hatanın yalnızca sizde’mi yoksa her oyuncuda’mı görüldüğünü anlamanız gerekmektedir. Eğer hata her oyuncuda görülüyorsa büyük ihtimalle sunucudan kaynaklanmaktadır.

PUBG Lite 502 Bad Gateway hatası sunucudan kaynaklandığı zaman hiç bir çözüm yolu denemenize gerek olmadığını yukarıda anlatmıştık.

 • Arka planda açık kalan DNS veya Proxy uygulamalarını kapatın,
 • İnternet’in sorunsuz çalıştığından emin olun,
 • Uygulamalardan PUBG Lite oyununun ön belleğini temizleyin,

Yukarıda’ki 3 farklı çözüm yolunu kontrol edip uygulamaya çalışın eğer 502 Bad Gateway hatasını hala almaya devam ediyorsanız, sebebi PUBG Lite sunucularından kaynaklanmaktadır. Sorunun çözülmesini bekleyin.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası (2020)