PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil (2022)

 PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil (2022)
Okunuyor PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil (2022)

PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil Hatası son zamanlarda oyuncuların en sık karşılaştıkları sorunların başında gelmektedir. 2022 yılında hala görülmeye devam edilen bu hatayı nasıl çözebileceğiniz detaylarıyla anlattık. Sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Amacımız bu gibi hatalarla karşılaşan fakat çözümünü bulamayan oyunculara yardımcı olmak.

PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil Hatası için 2022 yılında güncel çözüm yöntemleri anlatıyoruz. Bilgisayarınızda sorunu çözüp oynamaya devam edin. Son güncellemenin ardından oyuncular PUBG Lite Dosya Eksik Hatası veya Bölgeniz İçin Uygun Değil gibi çeşitli hatalarla karşılaşmaya başladılar. Önceki yazımızda dosya eksik sorununu nasıl çözebileceğinizi sizlere anlatmıştık. Şimdide PUBG Lite oyuncularının 2022 yılı boyunca işine yarayacak Bölgeniz İçin Uygun Değil sorununu çözüme kavuşturacağız.

PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil

PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil, oyunun ilk defa Türkiye sunucusu açıldığı zaman oyuna giriş yapmaya çalışanların karşılaştığı bir sorundu. Fakat güncellemelerin ardından çoğu oyuncu tekrar bu hatalarla karşılaşmaya başladılar. Resmi İnternet sitelerinde anlattıkları çözümler 2022 yılında işe yaramıyor. Bizde sizlerin işine yarayacak ve PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil hatasını tamamen ortadan kaldıracak bir çözüm yöntemi bulduk.

PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil
PUBG Lite Bölgeniz İçin Uygun Değil

1- Öncelikle Türkiye veya Avrupa sunucusunu seçtiğinizden emin olun. Farklı sunucular da oynamaya çalışırsanız bu hatayla karşılaşabilirsiniz.

2- Bilgisayarınızda VPN tarzı uygulamalar açıksa kapatın. Modemi açıp kapama işlemini de uygulayabilirsiniz.

3- Bilgisayar Saat ayarlarınız “UTC+3” olarak ayarlanması gerekiyor. Eğer farklıysa düzeltin.

Windows işletim sistemi üzerinden “Tarih ve Saat Değiştirin” yerine gelin. Ardından Saat Dilimi kısmındaki ayarı (UTC+03:00) İstanbul veya (GMT+3) olarak değiştirin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın