PUBG Lite Ev Çatı ve Balkona Tutunarak Tırmanma

PUBG Lite Ev Çatı ve Balkona Tutunarak Tırmanma

PUBG Lite yeni gelen güncelleme ile birlikte ev çatıya, balkona, duvara, çitlere ve yüksek yapılara karakter tutunarak çıkacak. PUBG Lite tutunma özelliği nasıl kullanılır anlatıyoruz. Bu güncelleme ile birlikte savaş stratejileri yeniden şekillenecek.

PUBG Lite bu yeni özelliği ile çok akıllıca bir hamle yaptı mobil dahil olmak üzere bu tür hayatta kalma oyunlarına da bu özellik uyarlanacak. Evlerin balkonuna, çatılara, barakalara, duvarlara ve aklınıza gelebilecek 2,5 metre yüksekliğe sahip her yapıya oyun karakterimiz kenarlara tutunarak tırmanacak.

Oyun içerisinde yepyeni pusma yerleri keşfedebilirsiniz, tek yapmanız gereken 2.5 metre yüksekliğindeki kenarlı yapılar bularak tutunmak ve sonrasında tırmanmak yeterli olacak.

Kenarlara Tutunma ve Tırmanma Özelliği

PUBG Lite kenarlara tutunma ve tırmanma özelliği ile artık bir eve baskın yaparken balkonlardan tırmanarak direk üst katlara ulaşabileceksiniz. Veya basacağınız evin çevresinde evi daha net görebilmenizi sağlayacak yapılara tırmanabilir eve abluka altına alabilirsiniz.

PUBG Lite Kenarlara Tutunma ve Tırmanma
PUBG Lite Kenarlara Tutunma ve Tırmanma

Kenarlara tutunma özelliğiyle birlikte hayatta kalmak için eve sığınanlara yalnızca kapı ve merdivenleri korumak değil aynı zamanda balkonları’da koruması gerekecek. Düşmanın her an nereden geleceğini kestiremeyebilirsiniz.

Profesyonel oyuncuların yaratacakları yeni stratejiler ile birlikte tüm oyunun seyri değişecek. Daha stratejik savaşlar ve eğlenceli anlar bizleri bekliyor.

Nasıl Kullanılır?

PUBG Lite yeni özelliği kenarlara tutunma ve tırmanma işlevini gerçekleştirmek için çıkmak istediğiniz yere yanaşın boşluk tutuşu ile zıpladıktan sonra tekrar boşluk tutuşa basarak tutuna bilirsiniz.

Tutunduğunuz yerden yukarıya doğru tırmanmak için boşluk tuşuna basılı tutmanız gerekiyor. Tutunduktan sonra tırmanmaktan vazgeçerseniz bir kere boşluk tuşuna basarak aşağıya atlayabilir ve yeni bir konuma geçebilirsiniz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.