e
sv

PUBG Lite Güncelleme Hatası (ERROR)

1647 Okunma — 12 Aralık 2019 13:28
PUBG Lite Güncelleme Hatası (ERROR)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Lite Güncelleme Hatası alan oyuncular için bu sorunun neden yaşandığını ve nasıl çözeceklerini anlatıyoruz. Error 640300 hata kodu ile görülebiliyor.

PUBG Lite versiyonunu ilk çıktığı zamanlarda genellikle bu tür hatalar ile sık sık karşılaşıyorduk fakat ilerleyen zamanlarda yaptıkları başarılı güncellemeler ile sorunları neredeyse bitirdiler. Fakat bazen yaptıkları güncellemeler çoğu telefonda oyunun çalışmasını engelleyecek önemli hatalara sebep olabiliyor.

PUBG Lite Güncelleme Hatası alınmasının sebebi yüksek ihtimalle telefonunuzda yeterli boş yerin olmamasından kaynaklanıyor olabilir. Cihazınızda güncellemeyi rahatlıkla yükleyebilecek boş yer açmanız gerekiyor.

Cihazınızda boş yer var fakat hala güncelleme hatası alıyorsanız telefonunuzu ve İnternet ağınızı yeniden başlatmayı deneyin. Bazen sistemsel nedenlerden dolayı böyle sorunlar ile karşılaşabiliyoruz.

PUBG Lite, Error 640300

PUBG Lite Error 640300
PUBG Lite Error 640300

PUBG Lite, Error 640300 hata kodunun sebebi güncelleme hatasından kaynaklanmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı görülebilen bu sorunlar için resmi bir çözüm yolu ne yazık’ki sunulmadı.

Oyunu oynadığınız akıllı cihazınızda güncellemeye yetecek kadar boş yer olması gerekiyor. Eğer cihazınızda zaten fazlasıyla boş yer varsa hem cihazı yeniden başlatarak tekrar denemenizi rica ediyoruz.

PUBG Lite Güncelleme Hatası veya Error 640300 hata kodunu almaya devam ediyorsanız yorumlarda bizlere sorununuzu açıkça belirtebilirsiniz. Sizin için kesin çözümü bulmak adına arayışlarımız devam edecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Abdullah
  2 sene önce

  Telefonumda Yeterince Alan Var ve Telefonumu Yeniden başlattım Ama hâlâ Güncelleme Yapamıyorum Oyuna 14988 sürümü ile giriş yapıyorum

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

PUBG Lite Güncelleme Hatası (ERROR)