PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası (2021)

 PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası (2021)
Okunuyor PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası (2021)

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası ve Sorunu ile karşılaşanlar için 2021 yılına özel çözümü anlatıyoruz. Bilgisayar (PC) ve Mobile sürümlerinde hatadan kurtulun. Son zamanlarda yapılan güncellemeler sonrasında PUBG Lite oyuncuları oyuna giriş sırasında güvenlik kodu ile ilgili yaşadıkları hata ve sorunlardan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. 2021 yılında çok sık yaşanmaya başlayan bu sorunu bir’de biz araştıralım dedik ve işe yarar bir çözüm yöntemi bulduk.

PUBG Lite Nedir?

PUBG Lite, orjinal oyundan sonra geliştiriciler tarafından tasarlanan oyunun ücretsiz ve düşük grafikli hali, düşük dediysek 2008 yapımı oyun grafikleri beklemeyin sakın. Sektördeki rakiplerinin ücretli sattığı oyunlar kadar kaliteli, orjinal sürümünden bir kaç tık aşağıda yer alan PUBG Lite hem Mobil hemde PC kullanıcıları için vazgeçilmezler arasına girmeyi başardı.

PUBG Lite Nedir?
PUBG Lite Nedir?

Bluehole’nin geliştirdiği çevrim için ve çok oyunculu bir video oyunu olarak anılan PlayerUnknown’s Battlegrounds diyince çoğunuz anlamaya bilir, oyunun kısaca ismi PUBG ve orjinal sürümünü Steam üzerinden belli bir ücret karşılığı satın alabilirsiniz.

Oyundaki amaç tabi’ki son hayatta kalan olmayı başarmak. Ekip ile veya tek başımıza girebileceğimiz maçlarda ortalama 100 kişi ile bir uçak sayesinde adaya bırakılıyoruz. Aşağıya düşerken yaşamamızı sağlayan o ünlü paraşütleri doğru kullanmak ve güzel bir rota seçmek hayatta kalmak için çok önemli bir faktör.

Haritaya indiğiniz zaman çevrenizde veya evlerde yerde bulduğunuz silah, mermi, zırh, ve silahı güçlendirecek aksesuarları bularak rakiplerimizden daha iyi bir ekipman dizmeye çalışıyoruz ve savaş sırasında onlardan üstün olmamız gerekiyor. Her ne kadar en iyi silahı ve ekipmanı dizmiş olsanız bile rakibinizin silah atış yeteneği sizden iyiyse keklik gibi avlana bilirsiniz.

PUBG Lite Güvenlik Kodu Nedir?

PUBG Lite Güvenlik Kodu, oyuna giriş yapan oyuncuların hesaplarının çalınmamasına karşı alınan bir güvenlik sistemidir. Hesabın hem size ait olduğunun doğrulanması hemde çalınmadığından emin olunması adına geliştirilmiştir. 2021 yılında gelen güncellemeler ile PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası almaya başlayan oyuncular bulunuyor.

PUBG Lite Güvenlik Kodu Nedir?
PUBG Lite Güvenlik Kodu Nedir?

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası Nasıl Çözülür?

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası alıyorsanız aşağıda maddeler halinde verdiğimiz çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde yaşadığınız sorundan kurtularak oyuna rahatlıkla hatasız bir giriş yapın. Eğer hala PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası alıyorsanız yorum olarak bizlere bildirin.

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası
PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası Çözüm Yöntemleri:

  1. Oyuna giriş yapmaya çalıştığınız hesaba tarayıcı üzerinden girin ve sosyal medya hesabı bağlayın (Örnek; Facebook, Discord v.b.), bu sayede oyuna giriş yapmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz.
  2. Modemi tekrar başlatın,
  3. Bilgisayarı tekrar başlatın,

Bilgisayarı bir kaç kere tekrar başlatıp sonrasında oyuna giriş yapabilen oyuncular olduğunu görüyoruz. Her ne kadar kullanışlı olmasa’da deneyebileceğiniz bir çözüm yöntemi olabilir.

Oyuna giriş sırasında yaşanan kopukluklar ve sistemin algılamaması modemden kaynaklanıyor olabilir. Modemi kapatıp tekrar açmayı deneyin.

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası ile ilgili çözüm yöntemleri aramaya devam ediyoruz. Sizin bildiğiniz bir çözüm yöntemi varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası (2021) Videolu Çözüm

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası ile karşılaşan oyuncular için 2021 yılında bulduğumuz videolu çözüm yöntemini aşağıda paylaştık. Bu sayede oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası (2021) Videolu Çözüm

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası ve Sorunu ile ilgili teknik destek ekibe mail yolladık. Üzerinden zaman geçmesine rağmen yolladığımız maile bir geri dönüş sağlanmadı. Bundan dolayı deneme ve yanılma yoluyla bulunan çözüm yöntemlerini yukarıda sizlere aktardık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
473 okunma
okunma1436
0 yorum