e
sv

PUBG Lite Lipton Kasası Kazan

1985 Okunma — 07 Aralık 2019 19:16
PUBG Lite Lipton Kasası Kazan
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Lite oyuncuları Lipton İce Tea içeceklerinden çıkan şifreleri Hediye kasası olarak çevirebiliyor. Lipton Şifresi ile çeşitli kodlar ve hediye kasası kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Milyonlarca aktif kullanıcı bulunan bir efsanenin daha düşük bütçeli cihaz kullanıcılarının rahatlıkla oynayabilmeleri için tasarladığı özel versiyonunu oynayan kullanıcıları için kampanyalar yapmayı eksik etmiyor. PUBG Lite oyuncularına Lipton Kasası kazanma etkinliği ile her oyuncusunu mutlu etmeye çalışıyor. Tabi’ki sponsorlu bir hediye olduğu için ön yargılı yaklaşılabilir fakat bolca hediye kazanma fırsatına hiç bir oyuncu hayır demez.

Lipton İce Tea içeceklerinin 200, 330 ve 550 mililitre kutularının açma halkalarında yazan şifreleri aşağıda verdiğimiz bağlantıya girmeniz halinde Lipton Kasası kazanabilirsiniz.

PUBG Lite, Lipton Kasası içerisinde silah, kıyafet ve aksesuarlara kadar her türlü eşyayı ve kostüme sahip olma şansınız var.

Yazı Başlıkları:

PUBG Lite Lipton Kasası

PUBG Lite Lipton Kasası

Lipton İce Tea kutularındaki açma halkalarının altında gizlenen şifreleri aşağıdaki bağlantıya girerek Lipton Kasasına dönüştürebilirsiniz.

Lipton Kasası Eşyaları


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Selin
  4 sene önce

  Kasayı açıyoruz bakalım

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

PUBG Lite Lipton Kasası Kazan