Kapat

PUBG Lite Lipton Kasası Kazan

Anasayfa
Oyun Haberleri PUBG Lite Lipton Kasası Kazan
PUBG Lite Lipton Kasası Kazan

PUBG Lite oyuncuları Lipton İce Tea içeceklerinden çıkan şifreleri Hediye kasası olarak çevirebiliyor. Lipton Şifresi ile çeşitli kodlar ve hediye kasası kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Milyonlarca aktif kullanıcı bulunan bir efsanenin daha düşük bütçeli cihaz kullanıcılarının rahatlıkla oynayabilmeleri için tasarladığı özel versiyonunu oynayan kullanıcıları için kampanyalar yapmayı eksik etmiyor. PUBG Lite oyuncularına Lipton Kasası kazanma etkinliği ile her oyuncusunu mutlu etmeye çalışıyor. Tabi’ki sponsorlu bir hediye olduğu için ön yargılı yaklaşılabilir fakat bolca hediye kazanma fırsatına hiç bir oyuncu hayır demez.

Lipton İce Tea içeceklerinin 200, 330 ve 550 mililitre kutularının açma halkalarında yazan şifreleri aşağıda verdiğimiz bağlantıya girmeniz halinde Lipton Kasası kazanabilirsiniz.

PUBG Lite, Lipton Kasası içerisinde silah, kıyafet ve aksesuarlara kadar her türlü eşyayı ve kostüme sahip olma şansınız var.

PUBG Lite Lipton Kasası

PUBG Lite Lipton Kasası

Lipton İce Tea kutularındaki açma halkalarının altında gizlenen şifreleri aşağıdaki bağlantıya girerek Lipton Kasasına dönüştürebilirsiniz.

Lipton Kasası Eşyaları

1 0 0 0 0 3

“PUBG Lite Lipton Kasası Kazan” üzerine 1 yorum

  1. Selin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir