PUBG Lite PC ve APK İndir

PUBG Lite PC ve APK İndir

PUBG Lite Mobil APK ve PC sürümleri için indirme linklerini bir araya getirdik. PUBG Lite sevenlerin en sorunsuz ve hızlı şekilde oyunu indirebilecekleri gerçek kaynağa yönlendirecek ve oyun hakkında bilmeniz gereken temel bilgileri sizlere bu yazımızda öğreteceğiz.

Dijital oyun sevenlerin son dönemde en çok ilgi gösterdiği oyunların en baş sırasında yer alan PUBG tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de büyük bir kitle toplamayı başardı. Oyun sevenlerin en çok arattığı ve bulmaya çalıştığı linklerden bir tanesi de PUBG Lite İndir kelimesi ile ortaya çıkıyor. Peki PUBG ile PUBG Lite arasındaki farklardan kısaca bahsedelim.

PUBG Lite orjinal oyundan sonra geliştiriciler tarafından tasarlanan oyunun ücretsiz ve düşük grafikli hali, düşük dediysek 2008 yapımı oyun grafikleri beklemeyin sakın. Sektördeki rakiplerinin ücretli sattığı oyunlar kadar kaliteli, orjinal sürümünden bir kaç tık aşağıda yer alan PUBG Lite hem Mobil hemde PC kullanıcıları için vazgeçilmezler arasına girmeyi başardı.

PUBG Lite PC ve Mobil APK İndir
PUBG Lite PC ve Mobil APK İndir

Bluehole’nin geliştirdiği çevrim için ve çok oyunculu bir video oyunu olarak anılan PlayerUnknown’s Battlegrounds diyince çoğunuz anlamaya bilir, oyunun kısaca ismi PUBG ve orjinal sürümünü Steam üzerinden belli bir ücret karşılığı satın alabilirsiniz.

Ülkemizde oyunun ücretinden çok oyunu sorunsuz çalıştırabilecek donanıma sahip bilgisayarların yaygın olmadığından dolayı en çok ilgili PUBG Lite sürümü görüyor ve insan bu sürümü indirmek için uğraşıyor.

Oyundaki amaç tabi’ki son hayatta kalan olmayı başarmak. Ekip ile veya tek başımıza girebileceğimiz maçlarda ortalama 100 kişi ile bir uçak sayesinde adaya bırakılıyoruz. Aşağıya düşerken yaşamamızı sağlayan o ünlü paraşütleri doğru kullanmak ve güzel bir rota seçmek hayatta kalmak için çok önemli bir faktör.

Haritaya indiğiniz zaman çevrenizde veya evlerde yerde bulduğunuz silah, mermi, zırh, ve silahı güçlendirecek aksesuarları bularak rakiplerimizden daha iyi bir ekipman dizmeye çalışıyoruz ve savaş sırasında onlardan üstün olmamız gerekiyor. Her ne kadar en iyi silahı ve ekipmanı dizmiş olsanız bile rakibinizin silah atış yeteneği sizden iyiyse keklik gibi avlana bilirsiniz.

Yazı Başlıkları:

PUBG Lite İndir

PUBG Lite İndirmek isteyen kullanıcılar genel olarak PC veya APK sürümlerine ait linkleri 2019 güncel haliyle arıyorlar. Sizlere aşağıda verdiğimiz indirme linkleri tamamen gerçek ve günceldir.

PUBG Lite Mobil APK ve PC İndir
PUBG Lite İndir

Oyunun gerçek sürümünü steam üzerinden satın alacak veya satın aldığı halde bilgisayar donanımı yetmeyecek oyun sevenleri ellerinden kaçırmamak ve onları bundan mahrum bırakmamak için çıkartılan PUBG Lite sürümü hem pc hemde mobil apk versiyonları ile 2 platformda da çok büyük ilgi görmeyi başardı.

PUBG Lite PC ve Mobil APK İndir diye aratan okurlarımıza özel olarak aşağıda bu linkleri sizler ile paylaşıyoruz.

PC

PUBG Lite PC sürümünü indirmek isteyenlere özel olarak aşağıdaki butona basmaları gerekiyor. Tamamen gerçek ve 2019 güncel linki sizlere sunuyoruz.

Bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz en iyi gerçekliğe sahip ücretsiz Battle Royale oyunu diyebileceğim tek oyun PUBG Lite diyebilirim. Oyunu ilk indirdiğim zaman alışma evrem ortalama 1 ay sürmüştü fakat şuan günde saatlerce hiç sıkılmadan oynayabilecek ve 1. olabilecek kadar kendimi geliştirdim.

Oyuna başlayalı uzun süre oldu ve hala ilk günkü kadar heyecanlı maçlar oldukça sık oluyor. Hiç bir zaman rekabetin azalmadığı, gittikçe arttığı bir sisteme ve oyunculara sahip.

Yazın boş vakitlerinizi değerlendirmek ve zaman öldürmek için bire bir ilaç niteliği taşıyor.

PUBG Lite PC versiyonunu indirmek isteyen kullanıcılar için minimum sistem gereksinimlerini aşağıya koyalım indirmeden önce kendi sisteminiz ile karşılaştırıp öyle indirin.

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 2.4GHz
  • RAM: 4GB
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • Depolama alanı: 4GB

Mobil APK

PUBG Lite Mobil APK sürümünü indirmek isteyenler için 2019 güncel ve sorunsuz halini sizlere sunuyoruz. Oyunu telefonlarınıza indirmek için aşağıdaki butona basmanız ve sonrasında çıkan sayfada yükle demeniz yeterli olacaktır.

Android telefonumu sırf bu oyunu oynayabilmek için yeniledim dersem hiç şaşırmayın bunu binlerce insan yaptı. Aslında çok da ahım şahım bir sistem gereksinimi istemeyen oyunu sorunsuz ve kaliteli bir şekilde oynayabilmek için yeni bir telefon aldım.

Oyunu uzun yıllardır oynuyorum ve oynamaya’da devam edeceğim gibi görünüyor. Her geçen gün kendini geliştirmeye ve kullanıcılarını etkilemeyi başaracak yenilikler, iyileştirmeler ve etkinlikler getiriyor.

Tarayıcı üzerinden PUBG Lite Mobil APK İndir yazıp aratanlar sadece oyunu indirip sonrasında sıkıntı çekmesinler diye öğretici ve tavsiye dolu bir muhabbet içeren yazımızı okuyabilme fırsatı sunuyoruz.

PUBG Lite Mobil APK sürümü telefonunuza indikten sonra oyunu kurup giriş yapın ve bu serüvene hemen sizde dahil olun.

PUBG Lite PC ve Mobil APK İndirme linklerini yukarıda oyunu öğreten ve tavsiyeler içeren muhabbet diliyle sizlere anlattık. Keyifli oyunlar.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.