PUBG Lite Safe Mode Hatası (2020) Çözümü

 PUBG Lite Safe Mode Hatası (2020) Çözümü
Okunuyor PUBG Lite Safe Mode Hatası (2020) Çözümü

PUBG Lite Safe Mode Hatası alan oyuncular için 2020 yılında işinize yarayacak güncel çözüm yöntemini anlatıyoruz. Çok hızlı bir şekilde sorundan kurtulun. Yaklaşık 2 yıldır PUBG Lite oyuncularının sık sık karşılaştığı bir hata olan Safe Mode Hatası ile ilgili 2020 yılında bilgilerin yeterli olmadığını gördük. Bundan dolayı hatadan sizi kurtaracak en güncel çözüm yöntemini araştırdık ve bulduk.

PUBG Lite Nedir?

PUBG Lite, orjinal oyundan sonra geliştiriciler tarafından tasarlanan oyunun ücretsiz ve düşük grafikli hali, düşük dediysek 2008 yapımı oyun grafikleri beklemeyin sakın. Sektördeki rakiplerinin ücretli sattığı oyunlar kadar kaliteli, orjinal sürümünden bir kaç tık aşağıda yer alan PUBG Lite hem Mobil hemde PC kullanıcıları için vazgeçilmezler arasına girmeyi başardı.

Bluehole’nin geliştirdiği çevrim için ve çok oyunculu bir video oyunu olarak anılan PlayerUnknown’s Battlegrounds diyince çoğunuz anlamaya bilir, oyunun kısaca ismi PUBG ve orjinal sürümünü Steam üzerinden belli bir ücret karşılığı satın alabilirsiniz.

Oyundaki amaç tabi’ki son hayatta kalan olmayı başarmak. Ekip ile veya tek başımıza girebileceğimiz maçlarda ortalama 100 kişi ile bir uçak sayesinde adaya bırakılıyoruz. Aşağıya düşerken yaşamamızı sağlayan o ünlü paraşütleri doğru kullanmak ve güzel bir rota seçmek hayatta kalmak için çok önemli bir faktör.

Haritaya indiğiniz zaman çevrenizde veya evlerde yerde bulduğunuz silah, mermi, zırh, ve silahı güçlendirecek aksesuarları bularak rakiplerimizden daha iyi bir ekipman dizmeye çalışıyoruz ve savaş sırasında onlardan üstün olmamız gerekiyor. Her ne kadar en iyi silahı ve ekipmanı dizmiş olsanız bile rakibinizin silah atış yeteneği sizden iyiyse keklik gibi avlana bilirsiniz.

Safe Mode Hatası Nedir?

Safe Mode Hatası, özellikle PUBG Lite oyuncularının karşılaştıkları sık görülebilen bir hata türüdür. Sunuculardan kaynaklanan sorunlar veya oyuncunun cihazlarında yapılan bazı değişiklikler bu hatanın görülmesine sebep olur.

Safe Mode Hatası Nedir?
Safe Mode Hatası Nedir?

PUBG Lite Safe Mode Hatası 2020

PUBG Lite Safe Mode Hatası ile ilgili 2020 yılına ait tüm güncel bilgileri aşağıda sizlere sunuyoruz. Oyuna gelen güncelleme sonrasında görülen bu hata türüne ait işe yarar çözüm yöntemini aşağıda anlattık. Daha önce PUBG Lite Safe Mode ile ilgili hazırladığımız yazımızda’da bu sorundan bahsetmiştik.

PUBG Lite Safe Mode Hatası 2020
PUBG Lite Safe Mode Hatası 2020

PUBG Lite Safe Mode Hatası (VİDEO) Çözümü

PUBG Lite Safe Mode Hatası

PUBG Lite Safe Mode Hatası Çözüm Yöntemi

 • Cihazınızda yer alan bios seçeneğinin son sürümde olduğundan emin olmalısınız.
 • Emin olduktan sonra cihazda bulunan BIOS pilini çıkarınız.
 • Pili çıkardıktan sonra güç kablosunu da çıkarmanız gerekiyor.
 • Açma kapama tuşuna yaklaşık olarak 4 defa basın.• Ardından çıkartınız pili tekrar takın.
 • Güç kablosunu da taktıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Bu işlemi yaptıktan sonra genel olarak birçok kullanacak çözüme ulaşarak oyunu sorunsuz bir şekilde kullanmaktadır. Eğer bu çözüm işe yaramadıysa bir diğer çözüm yolunu deneyiniz. Karşımıza çıkan diğer çözüm yolunda; 
 • İlk olarak bilgisayarın başlat menüsünden denetim masasına giriniz.
 • Ardından donanım ve ses bölümüne giriniz.
 • Karşınıza çıkan sayfada ses aygıtı yönet seçeneğini tıklayınız.
 • Biraz üstte yer alan kayıt tuşuna tıklayınız.
 • Ardından ise devre dışı bırakılmış aygıtlar seçimlerine giriniz.
 • Sterio seçeneğini aktif bir hale getiriniz.

PUBG Lite Safe Mode Hatası ile ilgili 2020 yılına ait güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Sorunsuz, hatasız ve iyi oyunlar dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın