PUBG Liyakat Yükseltme Rehberi (2022)

 PUBG Liyakat Yükseltme Rehberi (2022)
Okunuyor PUBG Liyakat Yükseltme Rehberi (2022)

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme için 2022 yılında neler yapmanız gerektiğine dair tüm bilgileri bu rehber de bulacaksınız. Liyakat sistemindeki puanınızı nasıl yükseltebileceğinizle ilgili güncel ipuçları yer almaktadır. Aynı zamanda 2022 yılı boyunca yine PUBG Mobile oyuncuları için liyakat yükseltme hakkındaki tüm merak edilen sorular cevaplanmaya devam edilecektir.

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme yöntemlerini en basit şekli ile anlattığımız rehber yazısı. PUBG Mobile’de Liyakat yükseltme sandığınız gibi zor değil.

Öncelikle bilmeniz gereken temel bilgileri sizlere anlatalım. 60’dan daha az Liyakat Puanına sahip oyuncular takımlı klasik maçlara giremezler. Eğer puanınız 60 değilse veya sürekli azalıyorsa, aşağıda anlattıklarımızı iyi anlamanız gerekiyor.

PUBG Mobile maçlarında yapılan uygunsuz hareketlerin hepsi, Liyakat Puanını doğrudan etkiler ve düşürür. Oyunu kötü oynayabilirsiniz fakat takım arkadaşlarınız dahil diğer oyuncuları rahatsız edecek tarzda oynayamazsınız.

İstemeden veya yanlışlıkla yaptığınız hareketler puanınızı düşürebilir. Hatanın affı yoktur, oyunda bu gibi durumlarda şikayetçi olmak yerine dikkatli olmayı tercih etmeniz gerekir.

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme
PUBG Liyakat Puanı Yükseltme

Liyakat Puanı Yükseltmek İçin Yapmanız Gerekenler:

  • Takım arkadaşlarınızı öldürmeyin veya yaralamayın.
  • Takım arkadaşlarınıza Bomba veya Molotof atmayın.
  • Takım arkadaşlarınızı Araba veya Motor ile ezmeyin.
  • Oyunda hile veya bug kullanmayın.

Tekli klasik mod ile puanınızı rahatlıkla yükseltebilirsiniz. Aşağıdaki listeyi dikkatli okuyarak kısa sürede puanınızı yükseltmenizi sağlayacaktır.

Aşağıdaki PUBG Liyakat Puan Yükseltme ipuçları yalnızca Tekli Klasik oyun modu için geçerlidir.

Sona kalan 10 kişiden birisi olun.3 Puan
Sona kalan 11 – 50 kişi arasında olun.2 Puan
Sona kalan 51 – 100 kişi arasında olun.1 Puan
Düzenli maçlara katılın.Puan değişebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın