PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları Güncel

 PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları Güncel
Okunuyor PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları Güncel

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları güncel olarak paylaşacağız. Profesyonel oyuncuların kullandığı özelleştirilmiş PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları ile maçlarda rakiplerinizden daha üstün olabileceksiniz. Hassasiyet Ayarlarını önemseyen ve en doğru şekilde ayarlayan tüm kullanıcılar sistemin otomatik olarak yaptığı ayarlardan çok daha bir performans alacaktır.

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları tamamen sizin oyunu daha iyi bir şekilde oynayabilmenizi sağlayacak şekilde ayarlanmalıdır. Rahat etmediğiniz hassasiyetlerde oyuna verebileceğiniz verimin tamamını asla veremezsiniz. Sizlere vereceğim ayarlar benim de kullandığım ve çok büyük artılarını gördüğüm özel ayarlardır.

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları daha deminde dediğim gibi tamamen sizin rahat edebileceğiniz türde olmalıdır. Kendi ayarlarınızı kendi oynayış tarzınıza ve ekipmanlarınıza göre düzelttiğiniz zaman aldığınız vermiş daha çok olacağını unutmayın.

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları
PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları

Donanımınız ve yetenekleriniz doğrultusunda hazırlamanız gerekiyor. Bunu dememizin en büyük sebebi kişiden kişiye göre değişebilecek etkileri vardır. Bizim size verdiğimiz bu değerler kesinlikle her kullanıcının kullanabileceği ve yüksek verim alabileceği tarzdadır.

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları kendinize göre özelleştirin dememizin en büyük sebebi daha da fazla verim almanızı istediğimiz içindir.

Kamera Hassasiyeti (Serbest B.)

3.Şahıs Kamerası %40

1.Şahıs Kamerası %34

Kamera Hassasiyeti

3.Şahıs Dürbünsüz %34

Lazer, Holografik N. %30

3x Dürbün %12

6x Dürbün %5

Ateş Etme Animasyonu Has.

3. Şahıs Dürbünsüz %35

Lazer, Holografik N. %30

3x Dürbün %12

6x Dürbün %4

Jiroskop Hassasiyeti

3. Şahıs Dürbünsüz %38

Lazer, Holografik N. %30

3x Dürbün %50

6x Dürbün %5

.

Kamera %40

.

.

1.Şahıs Dürbünsüz %30

2x Dürbün %18

4x ACOG Dürbün %8

8x Dürbün %4

.

1.Şahıs Dürbünsüz %30

2x Dürbün %18

4x ACOG Dürbün %7

8x Dürbün %4

.

1.Şahıs Dürbünsüz %38

2x Dürbün %20

4x ACOG Dürbün %7

8x Dürbün %4

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları Yukarıdaki gibi güncel olarak verilmiştir. Önerileriniz ve sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın