PUBG Mobil Hile 2019

 PUBG Mobil Hile 2019
Okunuyor PUBG Mobil Hile 2019

PUBG Mobil Hilesi 2019 yılında nasıl yapılır? diye merak ediyorsan eğer para kazanma ve görünmezlik hileleri dahil ios ve pc olmak üzere mobil pubg hilelerini deşifre edeceğiz.

Dünyada battle royal oyunların önü kesilemiyor, PUBG seveni ve oynayanı çok olduğu kadar bu tür oyunları hile kullanarak oynayanlar bundan zevk alırken belkide tek başına onlarca ve yüzlerce oyuncunun zevkini elinden alıyor.

Bu tür oyunları bu kadar popüler yapan ve bunu devam ettiren en büyük unsur olarak diğer platformlarda da oynanabilmesi ve e spor kategorisinde yer edinebilmesi olarak görünüyor. Android ve İOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çevrim içi yani online kullanıcılar ile oynana bilecek pvp sistemli oyun üreticisi olan Tencent Games tarafından PlayerUnknown’s Battlegrounds mobil  gibi bir oyunun yayınlanmasına şaşırmıyoruz.

Online oynanabilen bir oyun olduğu için tabi’ki İnternet bağlantısı gerekecek ve ping iniz ne kadar az olursa sizler için oyun deneyimi o kadar yüksek olacaktır.

PUBG Mobil PC Hilesi – Macro

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobil PC Hilesi Macro gibi bir konu çok dikkat edilerek yapılması gereken işlemlerden oluşmaktadır. Dünyada “No Recoil Macro” olarak anılan oyunun ön göremediği ve hile olarak algılanmayan PUBG Mobil oyununun vazgeçilmez stratejisi diyebiliriz.

Corp ekibi 3. parti yazılımı kullanan oyuncuları anında bulup cezalandırabilecek kadar geliştiğini unutmayın birazdan vereceğimiz bir şekilde mouse makro yardımıyla yapabileceksiniz.

Öncelikle bu Macro işlemini yapabilmeniz için Logitech Mouse tarzında buna elverişli bir şeye ihtiyacınız olacaktır. Unutmamanız gereken konu ise bu anlattıklarımız programlı bir hile kategorisine girmez ve tespit edilmesi en imkansız olanların başında gelmektedir.

Ayarlarını istediğiniz gibi ayarladıktan sonra birazdan sizlere vereceğimiz PUBG Mobil PC Macro Hilesi Kodlarını eksiksiz bir şekilde kullanarak oyunda üstünlük sağlayacaksınız.

Aşağıda verdiğimiz kodlardan yararlanabilmek için Mouse ayarlarını yapabileceğiniz bir program gerekiyor eğer sizde yoksa aşağıda vermiş olduğumuz yerden indirebilirsiniz.

PUBG Mobil Hile PC

Yukarıda verdiğimiz Mouse Ayar Porgramını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra içerisindeki Ayarlar kısmına gelip “Otomatik Oyun” yazısını seçiyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra aşağıda yer alan “Düğmeleri Özelleştir” yazısına tıklayın ve yeni kodları aktif hale getirecek şekilde yapılandırın.

Yapılandırma işleminize “Yeni Profil Oluştur” dedikten sonra karşınıza çıkacak kod bölümüne aşağıda verdiğimiz PUBG Mobil PC Hilesi olan macro kodlarını yazın ve kaydedin.

function OnEvent(event, arg)
OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)
if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then
EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)
elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then
ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then
recoil = not recoil
spot = not spot
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then
if recoil then
repeat
–Sleep(35)
Sleep(8)
MoveMouseRelative(0, 2)
until not IsMouseButtonPressed(1)
end
end
end

Bu kod sayesinde rakiplerinizi daha kolay görüp daha hızlı bir şekilde öldüreceksiniz böylelikle PUBG Mobil PC Hilesi programsız bir şekilde ban riski taşımadan oyunda üstünlük sağlamanızı hedefliyor.

PUBG Mobil Hilesini Hangi Cihazlar da Kullanabilirim?

PUBG Mobil Hilesi 2019 güncel sürümlerini Android 5.1 veya daha yüksek olan ayrıca 2GB RAM’e sahip cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

iPhone kullananlara ise İOS 9.0 veya daha yüksek sürümlerine sahip cihazların yanı sıra iPhone 5, iPad, iPad Mini 2, iPod touch gibi farklı cihazlarda bu oyunu destekleyip çalıştırdığı için hileler oralarda da çalışabilmektedir.

Hileyi eğer PC yani Bilgisayarınız da kullanmak istiyorsanız oyun bir emülatör aracılığıyla PUBG Mobil sürümünü açmanız gerekecektir.

  • G100s Optik Oyun Mouse
  • G102 Prodigy Oyun Mouse
  • G300s Optical Gaming Mouse


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın