PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK İndir (2021)

 PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK İndir (2021)
Okunuyor PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK İndir (2021)

PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK İndir ile 2021 yılında son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Çeşitli hile arayışları içerisinde olan oyuncuların yöneldiği bu dosyaları ve paylaşan siteleri sizler için araştırdık. Sözde hile denilen PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster aslında APK ile indirmeye çalışan oyunculara bir tehdit olduğunu öğreneceksiniz. Araştırmalarımız devam edecektir.

PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster

PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster, son zamanlarda yabancı siteler tarafından paylaşılmaya başlanan bir hile dosyasıdır. 2021 Yılında oyuncular oyun içerisinde UC Hilesi veya Wallhack gibi çeşitli hileler kullanabilmek adına bu dosyaları indirmeye çalışıyorlar. Günümüzün popüler sosyal medya uygulamalarında video olarak bu hilelere ait görüntüler paylaşılmaktadır. Bunları izleyen oyuncular da bunun gerçek bir hile olduğunu düşünerek arama motorlarında aratıyor ve daha sonra cihazlarına indiriyorlar.

PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK

PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK İndir, tam da oyuncuların en çok aradıkları esas anahtar kelimenin kendisidir. Bu şekilde araştırmalar yaptığınız zaman karşılaşacağınız yabancı siteler sizlere bir indirme dosyası paylaşıyor. Bu tür dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar yer almaktadır. Yani cihazınıza indireceğiniz PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK dosyaları sizin kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir.

PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster
PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster APK

Başta banka hesap bilgileriniz ve diğer tüm kişisel bilgilerinizi kötü niyetli insanların eline geçmesini istemiyorsanız bunlardan uzak durun. PUBG Mobile rekabete dayalı çevrim içi bir oyundur. Burada hile kullanarak her ne kadar diğer oyunculardan üstün performans sergileseniz bile oyundan asla zevk alamazsınız. Bunun yanı sıra kullanacağınız hile nedeniyle otomatik olarak tespit edilip ban yersiniz. PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster gibi APK dosyaları nedeniyle yiyeceğiniz ban cezaları kalıcı olacaktır. Bununla birlikte bir daha o telefonunuzda oyunu oynayamama gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de yüksek.

Neler Yaptığı İddia Ediliyor ve Asıl Amacı Nedir?

PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster oyun içerisinde bir çok hileyi yapabileceğinizi iddia eden bir programdır. APK olarak Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınıza indirip kurmanız gerekiyor. Daha sonrasında aşağıdaki özellikleri kullanabileceğiniz söyleniyor.

  • UC Hilesi
  • Uçma Hilesi
  • Görünmezlik
  • Ölümsüzlük
  • Wallhack

Tabi ki tüm bu söylenenler gerçeği yansıtmamaktadır. Asıl amacı bu dosyaları bir şekilde sizin yüklemenizi sağlamak. Bunun için de sizlere çeşitli yalanlar söylüyorlar. Peki PUBG Mobile 1.3 ESP Ccaster uygulamasını yüklediniz, sonucun da ne olacak?.

  • Banka hesap bilgileriniz çalınabilir,
  • Kişisel bilgileriniz çalınabilir,
  • Ban yiyebilirsiniz,


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın