PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

 PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? sorularının artması üzerine son sürümle ilgili güncel bilgileri paylaşmak istedik. Hangi tarihte güncellemenin geleceğini ve yenilikleri oynayabileceğinizi buradan anlatıyoruz. Dünyayı kasıp kavuran mobil hayatta kalma oyunu çılgınlıklarını başlatan bir oyuna gelecek güncellemeler oyuncuların her zaman ilgisini çekmeyi başardı. Bu oyunun bu günkü büyüklüğünün sebebi ilk olmasından değil, oyunculara sürekli ilkleri yaşatmasından kaynaklanıyor. PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi sayesinde oyuna eklenecek olan yenilikler ve beraberindeki yeni sezon oldukça heyecan verici olacak. Yeni oyun modları, silah düzenlemeleri ve etkinliklerle dolu dolu bir sezon sizleri bekliyor. Her güncellemenin ardından oyuncuları sevindirecek gelişmelerin yaşanması yeni güncellemelerin ne zaman geleceği sorularının da fazla sorulmasını sağlamaktadır.

Yeni haritanın geleceğine dair bazı bilgilerin sızdırıldığı söyleniyor. Bu konuyla ilgili de gerçek cevapları yazımızda bulacaksınız. Sizlere yalnızca “PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Ne Zaman” hakkında bir içerik oluşturmadık. Ayrıca bu güncellemeyle oyuncuları bekleyen yenilikleri de paylaştık.

PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Ne Zaman?

PUBG Mobile günümüzün en çok oynanan hayatta kalma oyunları arasında lider olmasını sağlayan bazı kriterleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ve en önemlisi de oyuncuların isteklerini doğru karşılayabilmesi. PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ile birlikte oyuna gelecek olanlar tam olarak bilinmiyor. Fakat daha önceki güncellemelerden de yola çıkarak oyuncular bunun içeriğinde de çok büyük yenilikler olabileceğini tahmin ediyorlar. Sezon güncellemesi olarak da görülen 1.5 sonrasında PUBG Mobile yeni sezona geçiş yapacak ve büyük etkinlikler gerçekleştirecek. Bununla birlikte oyuncuların alacakları ödüller, hediyeler ve aksiyonların haddi hesabı olmayacak.

PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Ne Zaman?
PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Ne Zaman?

PUBG Mobile, yeni sezona geçerken 13 Temmuz 2021 tarihinde 1.5 güncellemesi gelecek. Güncellemenin henüz daha resmi olarak tarihi açıklanmamıştır. Bu tarih tamamen PUBG Mobile oyununa gelen önceki güncellemelerden yola çıkarak hesaplanmıştır.

Konuyla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Siz oyuncuların PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? olarak sordukları soruyu cevaplamaya çalıştık. Açıklanacak bilgiler ve duyuruları takip ediyoruz. Güncellemenin olası bir çıkış tarihi değişikliğinde sizlere buradan güncel bilgileri de sunacağız. İlginizi çekebilecek bilgileri de aşağıda verdik.

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ile Oyuna Gelecek Yeniliklerden Sızdırılan Bilgiler;

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi bir çok şeyi getirecek diyoruz fakat neleri getirebileceğini hala tam bilmiyoruz. Daha önceki büyük güncellemelerin öncesinde de olduğu gibi 1.5 için de yine bazı bilgiler sızdırıldı. Yabancı haber sitelerinde sıkça bahsedilen bu sızdırılmış bilgilerin gerçek olma olasılıkları çok yüksek. Yeni harita, oyun modları ve silah düzeltmeleri gibi detaylı şeyleri içeriyor. Ve emin olabilirsiniz ki daha sızdırılan bilgiler içerisinde olmayan çok büyük yenilikler daha var. Tüm bunları öğrenmek için de resmi açıklamaları takip etmeliyiz.

Yeni Harita: Paramo

Yeni Harita: Paramo
Yeni Harita: Paramo

PUBG Mobile oyununa 1.5 güncellemesi ile birlikte eklenecek Paramo adında yeni bir harita mevcut. Bu haritayı daha önce oyunun Bilgisayar sürümünden görmüşsünüzdür. Zaten genellikle bu tür büyük yenilikler önce Bilgisayar platformuna ve daha sonrasında mobil platforma getiriliyor. Demek ki paramo haritasının artık PUBG Mobile oyununa eklenme vakti gelmiş. Bu yeni haritayı oyuncuların denemesi ve öğrenmesi için bir çok görev de getirecektir. Bu harita da yapmanız gereken görevler daha önceki görevlerden daha büyük ödüller kazandıracak. Bunun sebebi de oyuna getirilen bir yeniliği her oyuncuya göstermek, denetmek ve tanıtmak..

Çok büyük bir harita olmayan Paramo, içerisinde volkanik bir dağ barındırmaktadır. Dağ yamaçların da ve inişli çıkışlı arazilerde hayatta kalma mücadelesi oldukça keyifli geçer.

Yeni Silah: MG3

Yeni Silah: MG3
Yeni Silah: MG3

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi ile oyuna eklenecek olan yeni silah MG3 oldukça etkili atışlarla sizleri savunmada koruyacak ve düşmanı bertaraf edecek. Bilindiği gibi oyundaki her silahın kullanım alanları bulunmaktadır. MG3 silahıyla yavaş hareket edebileceğiniz için genellikle düşmanı karşılamada oldukça işe yarayacağını da bilmeniz gerekiyor. Mesela köprü çıkışları gibi yerlerde gelecek araçları yaylım atışına tutabilirsiniz. Veya bir yeri korurken güzel bir mevzi alarak düşmanın size yaklaşmasını engeller ve geri püskürtebilirsiniz.

Yeni Motor: Dirt Bike

Yeni Motor: Dirt Bike
Yeni Motor: Dirt Bike

Hayatta kalma oyunu dediysek şehrin göbeğinde geçen bir mekanda mücadele verilmediği biliyorsunuz. Genellikle orman ve dağlık alanlarda geçen bu çatışmalar kimi zaman da bozuk yolları olan kasabalarda da gerçekleşebiliyor. Hem hızlı hareket etmeniz hem de dağlık bölgelerde sorunsuz ilerlemenizi sağlayacak yeni bir motor oyuna eklenecek. 1.5 güncellemesi sonrasında dirt bike isimli yeni motor sayesinde aşamayacağınız araziler kalmayacak.

Yeni Metro Royale Güncellemesi

Şuanda Metro Royale oyuncuların ilgi odağında olan bir oyun modu. PUBG Mobile oyununa gelmesi planlanan 1.5 güncellemesi ayrıca uzun süredir geliştirilen Metro Royale modunu da oynamanızı sağlayacak. Henüz bununla ilgili net bir bilgi paylaşılmadı fakat sızdırılan haberlerde adından sıkça söz ettiriyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın