PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme Config Nasıl İndirilir?

 PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme Config Nasıl İndirilir?
Okunuyor PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme Config Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme Config dosyaları arayanlar için nasıl indirebileceğinizi burada detaylıca anlatıyoruz. Yeni son sürüm dosyalarına uygun çalışan sekmemeyi sağlayan hile dosyalarından ziyade ayarları düzenleyeceğiniz özel dosyalar önerilmektedir. Yazımızın detayında işinize yarayacak çok önemli bilgilere erişeceksiniz. Popüler hayatta kalma oyununda iyi skorlar elde edebilmek için ya çok iyi saklanmanız ya da düşmanları çok iyi avlamanız gerekmektedir. Her ne kadar saklanarak bir yerlere kadar gidilse de bir süre sonra çatışmaya girmek kaçınılmaz hale geliyor. İşte bu gibi durumlarda silahınızın tepme yani sekmesi yüzünden nişangahınızı düşmanın üzerinde tutmak oldukça zorlaşıyor. Fakat PUBG Mobile 1.6.0 güncellemesinde çalışan Sekmeme dosyaları sayesinde attığınız her atış tam isabet olmayı başaracak. Yaptığımız araştırma detaylarına aşağıdan erişebilirsiniz. Aynı zamanda konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa yorumlarda yazmanız yeterli olacaktır.

PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme Config

PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme config aslında oyun içerisinde girdiğiniz maçlarda yaptığınız atışlarınızın düşman hedeflerini doğrudan isabet ettirmeyi sağlayacak ayarları içermektedir. Herhangi bir hileli dosya olmadan oyun ayarlarını en iyi şekilde düzenleyecek bu dosyaları tercih edebilirsiniz. Sekmeme config amacı maçta nişan alıp silahla ateş ettiğinizde nişangahınızı silahın sekmesinden koruyarak aynı yere sabit atışlar yapmanızı sağlar.

Gerçekçi bir hayatta kalma deneyimi sunmak için silahların her atışında gerçek hayattaki gibi bir tepme meydana gelmektedir. Böylelikle oyuncular silah teptiği zaman tekrar hedefe doğrultmak ve isabetli atış yapmak için yeteneklerini kullanırlar. Fakat oyun içi ayarları düzelterek silahın tepme yani sekme ayarlarını en aza indirgeyebilirsiniz. Profesyonel oyuncuların dahi kullandığı bu ayarlara aşağıdan erişebileceksiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config araştırması içerisindeki oyuncular 2021 yılındaki son güncelleme olan 1.6.0 versiyonuna özel dosyaları aramaktalar. Daha önceki sürümler için paylaşılan dosyalar işinize yaramayacaktır. Oyun içerisinde düşmanları öldürmeye çalışırken nişangahı düşmana doğrultup ateş ettiğinizde her mermi silahınızdan ateşlenirken bir tepme yapar. Bu silah tepmesinin ardından nişangahı yine rakibe denk getirip bir sonraki mermiyi ateşlemeniz gerekmektedir. İşte PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme Config dosyası da siz düşmanı hedef alarak bir atış attığınızda bu geri tepme oranını düşürmektedir. Böylelikle her silahınızı düşmana ateşlediğinizde nişangah kaymasını engeller ve düşmanı daha rahat bir şekilde tam isabet vurabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config
PUBG Mobile 1.6.0 Sekmeme Config

PUBG Mobile oyununda silahlarınızın sekmemesini sağlayacak bu dosyalar sonradan hazırlanılmaktadır. Gerçek oyun dosyaları ayrıştırılarak elde edilen bu dosyaların içerisindeki ayarlar tekrar düzenlenir. Daha sonrasında oyuncuların değiştiremeyecekleri bu ayarların değiştirilerek silahların geri tepme oranları %0’a kadar indirilir. PUBG Mobile Sekmeme Config kullandığınız zaman bu durum hile olarak algılanmaz. Yani otomatik bir şekilde tespit edilip ceza yiyemezsiniz. Fakat rakip oyuncuların sizi şikayet etmesi üzerine ban yeme olasılığınız yüksektir. Konuyla ilgili detayları aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL