PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir (2021)

 PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir (2021)
Okunuyor PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir (2021)

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir ile APK ve İOS cihazlarınıza 2021 yılında bu dosyaları sorunsuz olarak yükleyebilirsiniz. Kesinlikle hile veya illegal olmayan bu ayar dosyaları daha iyi atışlar yapmanızı sağlayacaktır. Sizlere herhangi bir zararlı dosya paylaşmıyor ve önermiyoruz. Yabancı kaynakların sunduğu gibi sekmeme config dosyası adı altında 1.6 sürümünde kullanabileceğiniz oyunun izin verdiği ayarları sunuyoruz. Son sürüm dosyalarıyla ilgili oyuncuların istedikleri ve aradıkları içerikleri üretmeye devam edeceğiz.

Mobil oyun platformunun genişlemesiyle birlikte artık günümüzdeki dolandırıcılık çeşitleri de farklılaşmaya başladı. Artık hırsızlar bir insana yaklaşıp onun cüzdanını çalmak yerine bunu uzaktan yapabiliyorlar. Kredi kartları veya banka kartları gibi çok önemli bilgilerimizi telefonumuzda depoluyoruz. İşte yabancı dolandırıcılık yöntemleri arasında en yaygın olan da sizin cihazlarınıza sızıp bu bilgileri kullanabilmek. PUBG Mobile oyuncuları 1.6 Ateşleme versiyonunda Sekmeme Config dosyalarını APK veya İOS formatlarında İndir seçenekleri için bu yabancı kaynaklardan uzak durmanız gerekmektedir. Her ne kadar bu dosyalar size hile gibi gelmese de bunları kullanmak yasaktır. Buradaki amacımız oyuncularla illegal dosyalar paylaşmaktan ziyade onları bu tür illegal dosyalardan uzak tutmak. Başlık seçimlerimizi oyunculara ulaşabilmek adına konuyla ilgili seçmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir araştırması yapanlar bu içeriğe ulaşabilecek ve konu hakkında bilgi sahibi olabilecekler.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config araştırması içerisindeki oyuncular 2021 yılındaki son güncelleme olan 1.6 versiyonuna özel dosyaları aramaktalar. Daha önceki sürümler için paylaşılan dosyalar işinize yaramayacaktır. Oyun içerisinde düşmanları öldürmeye çalışırken nişangahı düşmana doğrultup ateş ettiğinizde her mermi silahınızdan ateşlenirken bir tepme yapar. Bu silah tepmesinin ardından nişangahı yine rakibe denk getirip bir sonraki mermiyi ateşlemeniz gerekmektedir. İşte PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config dosyası da siz düşmanı hedef alarak bir atış attığınızda bu geri tepme oranını düşürmektedir. Böylelikle her silahınızı düşmana ateşlediğinizde nişangah kaymasını engeller ve düşmanı daha rahat bir şekilde tam isabet vurabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config
PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config

PUBG Mobile oyununda silahlarınızın sekmemesini sağlayacak bu dosyalar sonradan hazırlanılmaktadır. Gerçek oyun dosyaları ayrıştırılarak elde edilen bu dosyaların içerisindeki ayarlar tekrar düzenlenir. Daha sonrasında oyuncuların değiştiremeyecekleri bu ayarların değiştirilerek silahların geri tepme oranları %0’a kadar indirilir. PUBG Mobile Sekmeme Config kullandığınız zaman bu durum hile olarak algılanmaz. Yani otomatik bir şekilde tespit edilip ceza yiyemezsiniz. Fakat rakip oyuncuların sizi şikayet etmesi üzerine ban yeme olasılığınız yüksektir. Konuyla ilgili detayları aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

Yabancı kaynaklar ülkemizde çok fazla aratılmaya başlanan konularda içerikler ürettiğini görüyoruz. Milyonlarca oyuncu olmasından dolayı PUBG Mobile 1.6 sürümüne ait sekmeme config dosyalarının indirme bağlantısının aratılacağı tahmin ediliyordu. Bunun üzerine de yabancı kaynaklar dolandırıcılık yöntemlerini bu dosyalar üzerinde uygulamaya başladılar. Sizin cebinizdeki parayı çalmanın zor olduğunu bilenler artık o cebinize uzaktan sızmaya çalışıyorlar. Çeşitli sosyal medya platformlarında gördüğünüz PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir videoları ve resimleri aslında birer tuzaktan ibarettir. Asıl amaçları sizleri böyle bir hilenin çalıştığına inandırmak ve daha sonrasında sizi dolandırmak.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config İndir
PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

Öncelikle paylaştıkları videoları izlediğiniz zaman çimenlerin ortadan kalktığını, rakip oyncuların beyaz gözüktüğünü ve silahların sekmediğini göreceksiniz. Çimenler ortadan kalkınca rakip oyuncuları çok rahat görebiliyorsunuz. Rakipler beyaz olunca çok kolay fark edebiliyorsunuz. Ve silahınız sekmemeye başlayınca da bu rakiplerinizi rahatlıkla öldürebiliyorsunuz. İşte tüm bunları sizde bedava kullanmak istiyorsanız PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir bağlantılarını kullanın. Bu reklamlar tamamen sahtedir. Çünkü oyun dosyalarını düzenleyerek elde edebileceğiniz ayarlar oldukça sınırlı. Oyunun izin verdiği ayarlar haricinde farklı düzenlemeler yapmakta sizin ceza almanızı sağlayacaktır.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndirmek ve Kullanmak Yasak mı?

PUBG Mobile oyununda sekmeme config kullanmak isteyenlerin kafasını en çok karıştıran soru olan “Kullanmak yasak mı?” sorusunu cevaplamak istedik. Şuanda 1.6 versiyonu olduğu için İnternette en yaygın bu dosyaları göreceksiniz. Yabancı kaynaklar tarafından ülkemizde de yayılmaya başlanan ve sosyal medyada sıkça reklamları yapılan bu dosyaları kullanmak yasaktır. Bu yüzden bizde sizlerle herhangi bir PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir bağlantısı paylaşmıyoruz. Buradaki amacımız bu illegal dosyaları arayan ve indirmek isteyen oyunculara ulaşarak tüm bunların aslında birer tuzak olduğunu gösterebilmek.

Daha önce hazırlamış olduğumuz sekmeme config yazımızda 2021 yılında bu işlerin nasıl yürüdüğünü de anlatmıştık. Siz değerli oyuncuların güvenliklerini sağlamak adına bu tür önemli konulardaki araştırmalarımız devam edecek. Aynı zamanda konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa onları da yorum olarak yazabilirsiniz. Oyuna yeni gelen güncellemelerin ardından sekmeme config dosyalarında oluşabilecek değişikliklerden de sizleri anında haberdar edeceğiz.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config İndir
PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config APK İndir (1.6)

PUBG Mobile sekmeme config dosyalarını arayanlar APK olarak cihazlarına indirince hem Android telefonlarında hem de Emülatör ile Bilgisayar (PC) cihazlarında bunları kullanabiliyorlar. iPhone ve İOS kullanıcıları için bu tür düzenlenen dosyaları bulmak oldukça zor. Çünkü böyle düzenlenen dosyalar işletim sisteminde desteklenmemektedir. Bunu bilen oyuncular da PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config APK İndir şeklinde aramalarını daha sık yapmaya başladılar. İOS kullanıcıları için de ayrı özel hazırlanmış ayar dosyaları yayılmaktadır. Fakat bu dosyalar yine de Android kullanıcılarının kullandıkları kadar etki göstermemektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın