PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

 PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir
Okunuyor PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını güncelleyerek oyun içerisindeki atışlarınızı daha az geri tepmeli yapabilirsiniz. Hile sayılmayan bu ayarlarla düşmanları kolay ve rahatlıkla avlayabiliyorsunuz. Android, APK ve iPhone, İOS gibi cihazlarınızda kullanabileceğiniz Config dosyaları PUBG Mobile oyununun 1.6 sürümüyle uyumludur. Detayları güncel olarak buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile oyun içerisindeki rekabet sistemiyle ünlüdür. Oyuncular Görüntüleriyle yarıştıkları gibi aynı zaman da oyundaki yeteneklerini ölçen rekabetçi maçlardaki rütbeleriyle de yarışıyorlar. İlk olarak Asya bölgesinde yayılan Config dosyaları oyun içerisindeki ayarlarınızın düzenini değiştirir. Oyun içerisinde de oyunculara Ayarların düzenlenmesine imkan tanınmıştır, bu yüzden 1.6 sekmeme config gibi dosyalar hile olarak algılanmaz. Her ne kadar hile olarak algılanmasa da PUBG Mobile bu tür sekmeme ayarlarının da oyun dışından bir müdahale olduğunu savunmaktadır. Yani rakip oyuncuların sizi çok fazla şikayet etmesi üzerine hesabınız incelemeye alınır, dosyalarınız kontrol edilir ve değişiklik olup olmadığı görülür. Bu durumda ceza alabilirsiniz, fakat Config dosyası gerçek dosyalar arasında olduğu için ve ayarların oyun içerisinde değiştirilmesi bir suç olmadığı için bunu yapmak kesin ceza sebebi değildir. PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir seçenekleriyle ilgili araştırmalarımız devam edecek. Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config

PUBG Mobile oyununa gelen 1.6 güncellemesinin ardından oyuncular sekmeme config dosyalarını nasıl indirebileceklerini araştırıyorlar. 2021 yılında popüler olan bu dosyaların amaçlarını sizlere daha önce de açıklamıştık. Oyun içerisinde düşmanlarınıza silahla ateş ederken silahın her merminin ardından tepmesi ve seri atışlarda bu tepmelerin artması hedefi vurmanızı zorlaştırıyor. İşte bu gibi durumlarda sekmeme config ayarları da silahınızı ateşlediğinizde olabildiğince az tepme oranını yakalamanızı sağlamaktadır. Bu sayede düşmanlarınızı rahatlıkla vurabiliyorsunuz.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config
PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir ile APK dosyası olarak yükleyerek oyun içerisinde silahınızı ateşlediğinizde geri tepme oranını düşürebilirsiniz. Böylelikle düşmanlarınızı daha kolay öldürme deneyimi yaşama imkanınız olacak. Günümüz FPS oyunlarında çok sık kullanılan özel ayar düzenlemelerine sahip Config dosyaları artık PUBG Mobile oyunu içinde hazırlanıyor. Oyun içerisinde silahın sekmemesini sağlayan bu dosyalar 1.6 güncellemesinde olduğu gibi her güncellemenin ardından yenilenmesi gerekiyor. PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir için yeni bir güncelleme gelene kadar sizlere en profesyonel ve en iyi dosyaları sunacağız. Aynı zamanda bunu nasıl kullanacağınızla ilgili bilgileri de sizlere aktaracağız.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config APK ve İOS İndir

Android veya İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızın uygulama mağazalarında yer almamaktadır. Ayrı geliştiriciler tarafından düzenlenen Sekmeme Config dosyaları 1.6 güncellemesiyle uyumlu olup olmadığına dikkat ediniz. Eski sürümlere ait dosyaları indirmek oyun dosyalarında ciddi değişiklik yapacağı için ceza almanızı sağlar. Son sürüm ile orantılı düzenlenen yeni sekmeme config dosyalarını indirmeniz halinde herhangi bir sorun yaşamadan güncelleyebilir ve oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config hakkında yurt dışı siteleri hem ülkemizde hem de yabancı oyunculara çeşitli APK dosyalarına ait İndir bağlantıları sunuyorlar. Tabi ki milyonlarca oyuncuya sahip bir hayatta kalma oyunu için bu tarz dosyalara ilginin olduğu herkes tarafından biliniyor. Bu yüzden bu durumu kötüye kullanmak isteyen çok fazla dolandırıcı var. PUBG Mobile 1.6 Config APK İndir adı altında Sekmeme özelliğinin bulunduğunu söyleyen dosyaları yaymaya çalışıyorlar.

PUBG Mobile 1.4 Sekmeme Config İndir
PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

Bu tip dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabilir. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Yani PUBG Mobile maçında silahınızın tepkisini azaltmak için sekmeme config dosyasını indirdiğinizde bunun arka planında ne gibi zararlı yazılımlar olduğunu tahmin edemiyorsunuz. Daha iyi bir PUBG Mobile deneyimi yaşamak isterken dolandırıcıların tuzaklarına düşmeyiniz. Yabancı kaynaklı sitelerden ve güvenmediğiniz bağlantılardan uzak durun. Burada paylaşılan dosyalar her ne kadar illegal veya hile olmasa da, dolandırıcıların hedefinde olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config Nasıl İndirilir? ve Kurulur?

 • Yukarıda verilen “PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config APK İndir” butonuna basarak dosyayı indirin.
 • Dosyanın içerisindeki “game_patch_1.6.0pak” dosyasını kopyalayın,
 • Tekrar RAR üzerinden aşağıdaki adımları takip edin,
 • Android >
 • Data >
 • com.tencent.ig >
 • Files >
 • UE4Game >
 • ShadowTrackerExtra >
 • ShadowTrackerExtra >
 • Saved >
 • Paks >
 • Kopyaladığınız dosyayı buraya yapıştırın ve Değiştir deyin.
 • PUBG Mobile oyununa giriş yapabilirsiniz, keyifli oyunlar.

PUBG Mobile Sekmeme Config APK İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config APK İndir
PUBG Mobile Sekmeme Config APK İndir

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config dosyasını öncelikle yukarıda verdiğimiz “İndir” bağlantısına tıklayarak cihazlarınıza yükleyin. Ardından nasıl kurulacağını anlattığımız şekilde uygulayarak silahlarınızın sekmediği bir PUBG Mobile deneyimine başlayabilirsiniz. Unutmamanız gereken bir nokta var Config oyun için ayarların eşsiz düzenlenmesiyle oluşan ayarlardan ibarettir. Herhangi bir hile değildir ve kullanımı yasak sayılmaz. Fakat oyun içerisindeki rekabet ortamını ve dengeyi bozduğunu iddia edenler ve bu durumdan ban yiyebileceğini iddia edenler de bulunmaktadır. Sistem tarafından otomatik tespit edilerek bir ceza almazsınız fakat rakip oyuncuların şikayetleri göz önünde bulundurularak manuel ceza yeme olasılığı yöneticinin kararına bırakılmıştır.

Günümüzde bir çok PUBG Mobile yayıncısı ve profesyonel oyuncusu PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config gibi dosyaları indirip kullanıyorlar. Tam da bu sebepten herkesin kullanımına açık olan bir ayarı sizin de kullanmanızın riskli olabileceğini düşünmüyoruz. Yine de bu konuda yapılacak resmi PUBG Mobile açıklamalarını takip etmekteyiz. Eğer PUBG Mobile ekibi bu durumu sevmez ve kullanımı suç derse bu tür dosyalar paylaşılmaz ve kullanılmaz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın