PUBG Mobile 1.7 Sekmeme Hilesi 2021

 PUBG Mobile 1.7 Sekmeme Hilesi 2021
Okunuyor PUBG Mobile 1.7 Sekmeme Hilesi 2021

PUBG Mobile sekmeme hilesi arayan oyuncular için 2021 yılındaki son sürüm olan 1.7 güncellemesinde kullanılacak dosyaları tanıtıyoruz. Araştırma detaylarında bilmeniz gereken gerçekleri de paylaştığımız yazıdan öğrenebileceksiniz. Oyun içerisinde düşmanları tam doğru hedeflediğiniz gibi vurmanızı sağlayacak olan sekmeme hileleri oldukça popülerleşmeye başladı. Aslında adında yazıldığı gibi bir hile çeşidi olarak değerlendirilmemelidir. Sadece oyunun bize izin verdiği ayarları düzenleyerek silahınızın en az geri tepmesini sağlayacak ayarlara ulaşmanızı sağlayan config dosyalarının 1.7 sürümü ile uyumlu halini içermektedir. Yine de sizlerle 2021 yılı boyunca PUBG Mobile sekmeme hilesi hakkında güncel içerikleri paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Sekmeme Hilesi 2021

PUBG Mobile oyunundaki rekabet sistemi oyuncuların en hırslanmasını sağlayan şekle bürünmüş halde. Her oyuncu bir diğer oyuncudan daha iyi olabilmek için yeteneklerini yarıştıramayınca sekmeme hilesi gibi illegal yollara dahi başvurabiliyorlar. Tabi ki sizlerle hiç bir şekilde illegal dosya paylaşmıyor ve önermiyoruz. Bizim paylaştığımız dosyalar gerçek oyun dosyalarından oluşmaktadır. Oyunun izin verdiği ayarları profesyonel oyuncularınki gibi düzenleyerek sizlerin en iyi performans alabileceği şekilde ayarlayıp sunmamızdan ibaret. Sekmeme hilesi denilen PUBG Mobile dosyalarıyla ilgili araştırma sonuçlarını aşağıda sizlerle paylaşacağız.

PUBG Mobile Sekmeme Hilesi 2021
PUBG Mobile Sekmeme Hilesi 2021

PUBG Mobile sekmeme hilesi adı altında 2021 yılında yüzlerce farklı yabancı site açılmış ve yüzlerce dosya paylaşılmış durumda. Şuanda 1.7 Ateşleme versiyonun da olduğu gibi daha önceki sürümlerle ilgili de bu tür dosyalar paylaşılıyordu. Fakat paylaşılan dosyaları incelediğimizce config içerisinde sekmeme hilesi yapmanızı sağlayacak bir şey bulamadık. Bunların amacı oyunculara PUBG Mobile oyununda sekmeme hilesi vaat ederek onları kandırmak ve dosyaları indirtmek. Dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar da başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Kesinlikle sekmeme hilesi adı altında herhangi bir dosyayı indirmeyin ve PUBG Mobile oyununda illegal şeyler kullanmayın.

PUBG Mobile 1.7 Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile sekmeme hilesi haricinde kullanabileceğiniz Config dosyalarını önerebiliriz. Gerçek oyun ayarlarının düzenlenmesiyle edinilen bu ayarları her oyuncu kullanmak ister. 1.7 güncellemesiyle kullanabileceğiniz güncel dosyaları da 2021 yılı boyunca sunmaya özen göstereceğiz. PUBG Mobile oyununa gelen 1.7 güncellemesinin ardından oyuncular sekmeme config dosyalarını nasıl indirebileceklerini araştırıyorlar. 2021 yılında popüler olan bu dosyaların amaçlarını sizlere daha önce de açıklamıştık. Oyun içerisinde düşmanlarınıza silahla ateş ederken silahın her merminin ardından tepmesi ve seri atışlarda bu tepmelerin artması hedefi vurmanızı zorlaştırıyor. İşte bu gibi durumlarda sekmeme config ayarları da silahınızı ateşlediğinizde olabildiğince az tepme oranını yakalamanızı sağlamaktadır. Bu sayede düşmanlarınızı rahatlıkla vurabiliyorsunuz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın