PUBG Mobile 10. Sezon Bitiş Tarihi

 PUBG Mobile 10. Sezon Bitiş Tarihi
Okunuyor PUBG Mobile 10. Sezon Bitiş Tarihi

PUBG Mobile 10 Sezon Bitiş Tarihini merak eden oyuncular için açıklıyoruz. Ne zaman bitiyor? veya bitecek? diye sorduğunuz soruları cevaplayacağız. Gelecek sezon bizleri nelerin beklediği hakkında kısaca bahsedeceğiz.

PUBG Mobile, Android ve İOS işletim sistemlerine ait oyun mağazalarında çıktığı ilk günden bu yana en popülerler arasında yer alıyor. Oyun yeni sezona gireceği zamanlardan tüm oyuncuları ayrı bir heyecan kaplıyor. Bunun sebebi yeni sezon ile birlikte yeni haritalar, silahlar veya kostümler gibi bir çok yenilik güncellemeleri olacağı için. Her sezonun farklı bir teması vardır bu sezonu bol ödüllü ve turnuvalı bir şekilde kapattık sayılır.

PUBG Mobile 10 Sezon ne zaman bitiyor? sorularını son zamanlarda çok sık duymaya başladık. Bize sorduğunuz bu sorunun yerli kaynaklarda bir cevabı olmadığı için cevaplayalım dedik. Yeni sezon hakkında’da bir paylaşım yapacağız bu yazı sonrasında yeni sorularınızın cevaplarını orada bulacaksınız.

Lafı fazla uzatmadan hemen PUBG Mobile 10. sezon ne zaman bitecek? sorunuzu cevaplayalım. Aslında bu sorunun cevabını oyunun yönetim ekibi resmi olarak duyurdu fakat Türkiye’de bu haberi yapan kimse olmadı.

PUBG Mobile 10 Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG Mobile 10 Sezon Ne Zaman Bitiyor?
PUBG Mobile 10 Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG Mobile 10 Sezon ne zaman bitiyor? diye soran hayatta kalma oyunu sevenler için müjdeyi açıklıyoruz. 8 Ocak 2019 tarihinde başlayan 10. sezonun bitimine çok az bir süre kaldı. Hem yeni yılın hemde yeni sezonun heyecanı her yeri sardı bile.

PUBG Mobile 10. Sezon 11 Ocak 2020 Tarihinde Bitiyor.

PUBG Mobile Güncelleme tarihlerini sürekli değişiyor. Yapacakları güncelleme büyük olduğu için bazı aksilikler yaşanması normal, bu yüzden tarihler sürekli erteleniyor. Bizden kaynaklı bir sorun değil tabi’ki, bize ne diyorlarsa onları size aktarıyoruz.

Eğer yapmadığınız görevleriniz veya bu sezonda yararlanamadığınız bir güncelleme varsa her şeyi yapın derim. Yeni sezon ile birlikte bu sezonda’ki görevler ve bazı şeyleri bulamayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,247 okunma
okunma1432
7 yorum