PUBG Mobile 10. Sezon Ne Zaman? Detayları

PUBG Mobile 10. Sezon Ne Zaman? Detayları

PUBG Mobile 9, sezonun bitmesi ve 10 sezonun başlaması ile birlikte büyük güncellemeler gelmeye başlayacak. PUBG Mobile 10. sezon ne zaman başlayacak gibi soruları şimdiden oyuncular sormaya başladı bile.

Milyonlarca aktif oyuncusu bulunan dünyanın en büyük mobil hayatta kalma oyunu PUBG Mobile 10. sezon royale pass hakkındaki detaylara’da yer verdik.

PUBG Mobile 10. Sezon Detayları

PUBG Mobile 10. Sezon ile birlikte tüm oyuncuları oldukça güzel yenilikler bekliyor olacak. Her yeni sezonda farklı bir heyecan gelmesinin sebebi oyunda büyük değişikliklere yer verilmesinden kaynaklı. PUBG Mobile 10. sezon da, yepyeni kostümler, eşyalar, görev ve etkinlik ödülleri ile oyuna farklı bir hava katılacak.

Tüm oyunculara küçük bir hatırlatma yapmamız gerekiyor. Yeni sezonun ilk haftasında düzenli olarak oyuna girmenizi öneriyoruz, tüm hediyeler genellikle ilk haftalarda oyunculara dağıtılıyor.

PUBG Mobile 10. Sezon
PUBG Mobile 10. Sezon

PUBG Mobile Hilesi gibi programların oyuncu kaybı yaşatabileceği için oyun yeni sezonda bunlarla ilgili yeni cezalar getirecek.

PUBG Mobile 10. Sezon Ne Zaman?

7 Kasım 2019 Tarihinde 9. Sezon bitecek ve yeni sezon kısa bir süre sonra başlayacak.

PUBG Mobile 10. Sezon hakkında fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilir ve bizden birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.