PUBG Mobile 11. sezon ne zaman bitiyor?

 PUBG Mobile 11. sezon ne zaman bitiyor?
Okunuyor PUBG Mobile 11. sezon ne zaman bitiyor?

PUBG Mobile 11. sezon ne zaman bitiyor? soruları oyuncular tarafından şimdi en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor, artık yeni sezon başlayacak.

Yeni sezon neredeyse başlayacak ama PUBG Mobile 11. sezon ne zaman bitiyor? sorusunun cevabını herkes merak ediyor. Sezon boyunca onlarca büyük güncelleme ile gelen yenilikler, etkinlikler bu sezonu unutulmazlardan bir tanesi yapmıştı.

Her oyuncu alıştı artık yeni sezonlarda yeni büyük gelişmelere, o yüzden yeni sezon demek yeni heyecanlar anlamına geldiği için heyecanlandırıyor. PUBG Mobile 11. sezon ne zaman bitecek? sorusunu öğrendiğiniz zaman bir sonraki gününde yeni sezon yani 12. sezon başlayacağını’da biliyorsunuzdur.

PUBG Mobile 11. sezon ne zaman biticek?

PUBG Mobile 11. sezon ne zaman biticek?
PUBG Mobile 11. sezon ne zaman biticek?

PUBG Mobile 11. sezon ne zaman bitiyor? veya ne zaman bitecek? sorusu çok önemli bir konuya ait soru olduğu için lafı fazla uzatmadan en net cevabı vermeye çalışacağız.

Oyuncular içerisinde bulundukları on birinci sezonun biteceğini biliyorlar fakat hangi tarihte tamamen biteceğini bilemedikleri için bu soruyu sormaya başladılar. Yeni sezona hazırlık yapmak ve bulunduğumuz sezonda yapmak istediklerinizi yapabilmeniz için sayılı günler kaldı.

PUBG Mobile 11. Sezon Bitiş Tarihi: 08.03.2020

PUBG Mobile resmi olarak 11. sezonun hangi tarihte biteceğini açıklamadı fakat daha önceli sezonlara ve oyunun yaptığı açıklamalara baktığımız zaman yukarıdaki tarihte veya ona çok yakın bir tarihte biteceğine inanıyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın