PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Gelecek? merak edenler için 12 sezonun bitiş ve yeni sezonun başlangıç tarihini açıklıyoruz. Yeni sezonda yeni aksiyonlar sizleri bekliyor olacak. Şuanda içerisinde bulunduğumuz on ikinci sezon bittikten bir kaç gün sonra yeni sezona geçiş yapılacak. PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Gelecek sorusu hakkında oyuncuların kafasında soru işaretleri bulunuyor. Bizde yeni sezonun geleceği güncellemenin tarihini sizler için araştırdık.

Yeni sezon yepyeni güncellemeler getirdiği için oyuncular her zaman çok seviyorlar. Dereceli sisteminin sıfırlanması ve daha yüksek derecelere ulaşabilmek için önümüzde uzun bir sürenin olması’da etkileyici. Aynı zamanda geçen sezonun ödülleri ile hesabımızı daha güzel hale getirebiliyoruz. Yeni sezon içerisinde’de bir birinden farklı haritalar, silahlar, modlar ve özellikler geleceğini bildiğimiz için sevinçli bir merak süreci başlıyor.

Tüm bunların cevaplarını öğreneceksiniz. Yeni deneyimler yaşamanızı sağlayacak sezon bitimi ve ardından gelecek yeni sezon güncellemesine ait tarih güncel şekilde açıklıyoruz. PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Gelecek? merak edenler için resmi kaynaklara bakıldı.

Reklam Alanı

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hileleri

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman?

PUBG Mobile 13. Sezon başlangıç tarihi 16 Mayıs 2020 olarak biliniyor. Fakat Korona virüsünden kaynaklı yaşanacak aksilikler yeni sezonun başlangıcını uzatabilir.

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman?
PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman?

PUBG Mobile ekibi henüz yeni sezon hakkında resmi tarihi açıklamadı fakat çok yakın bir zamanda açıklanacak. Hem yerli hem resmi kaynaklar’dan önceki sezonlar incelendiği zaman 13. sezonun 16 mayıs tarihinde geleceği düşünülüyor.

Reklam Alanı

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman? sorusunun cevabını şuan için bilinen tek gerçek tarih olarak yukarıda paylaşıldı.

PUBG Mobile 13. Sezon Güncellemesi Tarihi Ne Zaman?

PUBG Mobile 13. Sezon Güncellemesi Tarihi Ne Zaman? sorusu araştırıldı fakat herhangi bir resmi kaynakta tam olarak bir tarih verilmiş değil. PUBG Mobile 13. Sezon ne zaman gelecek? sorusu hala kesin olarak cevaplanamıyor.

Fakat soruları cevaplarken önceki tüm sezon tarihlerini göz önünde bulundurarak bir tahminde bulunduk. Korona virüsünü göz önüne alırsak 13. sezonun ertelenmesi gibi bir durumda söz konusu. Gelişmeleri takip edin.

PUBG Mobile 12. Sezon Ne Zaman Bitecek?

PUBG Mobile 12. sezon ne zaman bitecek? sorusu’da fazla soruluyor. Bu sorunun sorulmasının sebebi sezon bittikten sonra yeni sezonun çıkacağı bilindiği için.

PUBG Mobile 12. sezon bittikten yaklaşık 2 gün sonra 13. sezon başlayacak. Yukarıda sizlere yeni sezonun bilinen başlangıç tarihini açıkladık. Şuandaki 12. sezon’da 13 Mayıs 2020 tarihinde biteceği söylentiler arasında.

1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.