PUBG Mobile 16 Sezon Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile 16 Sezon Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile 16 Sezon Ne Zaman Başlıyor? artık tarih açıklanmaya başlandı. Çok yakında 15. sezon biterek yeni 16. sezona nihayet giriş yapmış olacağız. Her yeni sezonda olduğu gibi PUBG Mobile 16. Sezonda da bizleri çok farklı yenilikler bekliyor olacak.

Oyun için köklü değişiklikler her zaman oyuncuları diri tutmayı başarmıştır. Bu gibi yenilikleri seven oyuncularda her yeni sezon başlangıcını büyük bir merakla beklerler. Bundan dolayı PUBG Mobile 16 Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun sık sorulduğunu biliyoruz.

PUBG Mobile 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile 16 Sezon Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile 16 Sezon Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile 16. Sezon oyuna yeni oyun modları, grafiklerde büyük güncellemeler ve keyifli etkinliklerle gelecek. Yeni aksesuarlar ve kostümlerin bazıları etkinliklerle dağıtılacak. Aynı zamanda bir birinden farklı ve keyifli modlar oyuna daha çok bağlanmanızı sağlayacak.

PUBG Mobile 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusu için resmi kaynakları inceledik. Tam olarak net bir tarih verilmemiş durumda. Fakat daha önceki sezonlardan yola çıkarak şimdiden bir tarihi işaret edebiliriz. Nokta atışı olmasa da çok yakın bir tarih olacağına eminiz.

PUBG Mobile 16. Sezon Tam Olarak Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Mobile 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile 16. Sezon başlama tarihi olarak 24 Kasım 2020 tarihini işaret ediliyor. Yaşanabilecek gecikmeler ve tarih değişiklikleri olabilir.

Korona sürecinde olduğumuz için geliştirici ekip içerisinde sağlık veya başka sebeplerden olabilecek gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda yeni sezonun başlama tarihi değişecektir. Sizlere güncel olarak PUBG Mobile 16. Sezon başlama tarihini aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile 16. Sezonda Bizi Neler Bekliyor?

PUBG Mobile 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun cevabını aldığınıza göre yeni sezonda nelerin sizleri beklediğini öğrenmenin zamanı gelmiş demektir. Henüz büyük sezon açılışıyla ilgili resmi açıklamalar yapılmadı. Fakat yeni sezonda yeni etkinlikler, kostümler ve daha fazlası olacağını biliyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 15. sezon boyunca yeni sezonla ilgili bazı küçük bilgiler ara ara paylaşılmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=sFZR_Yh_16U
PUBG Mobile 16. Sezon

PUBG Mobile 16. Sezon ne zaman başlayacak? gibi merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.