PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman?

 PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman?
Okunuyor PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman?

PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman? sorusunu 2020 – 2021 yılları için cevaplıyoruz. Yeni sezonun başlangıç tarihini ve saatini şimdiden öğreneceksiniz. PUBG Mobile oyununa gelecek olan 17. Sezon hakkında merak ettiğiniz Ne Zaman Gelecek? gibi sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

PUBG Mobile 17. Sezon

PUBG Mobile 17. Sezon
PUBG Mobile 17. Sezon

PUBG Mobile 17. Sezon şuan bulunduğumuz 16. sezonun bitmesinden yakın bir süre sonra başlayacak. Yeni sezon hakkında resmi açıklamalar henüz yapılmadı. Oyuna gelecek ve eklenecek olan yeni özellikler hakkındaki detayları eklemeye devam edeceğiz. Fakat şuanda sizin PUBG Mobile 17. Sezon hakkındaki merak ettiğiniz ve cevap bulabildiğimiz sorulara öncelik vereceğiz.

PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Oyuncuların son zamanlarda en çok merak ettikleri PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusuna bir cevap aradık. En doğru cevabı verebilmek adına yabancı ve resmi kaynaklardan araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Aynı zamanda sorunun en doğru cevabını sizlere sunabilmek adına geliştirici ve teknik ekibe mail yoluyla ulaşmayı denedik.

PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 17. Sezon, yakın bir tarih olan 16 Ocak 2021 tarihinde gelecek güncellemeyle birlikte başlayacak.

Yukarıda verilen bilgiler daha önceki sezonların tarihlerinden yola çıkılarak yapılan bir tahmindir. PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman? sorusu için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Bundan dolayı yeni sezonun çıkış tarihiyle ilgili sadece tahminler yapabiliriz. Resmi açıklamalar yapıldığı zaman buradan bilgileri güncelleyeceğiz.

PUBG Mobile 17. Sezon da Bizleri Neler Bekliyor? (Silah, Skin, Kostüm ve Kıyafet)

PUBG Mobile 17. Sezon da Skin, Kostüm ve Kıyafet olarak şuanda açıklanan yeni eşyaları sizlere tanıtacağız. Yeni sezon hakkında bu güne kadar yapılan açıklamalar ve paylaşılan bilgiler doğrultusunda bunları sizler için derledik.

PUBG Mobile 17. Sezon da Bizleri Neler Bekliyor? (Silah, Skin, Kostüm ve Kıyafet)
  • Klasik Retro Dacia Araba Kaplaması
  • El Bombasında Kardan Adam Kaplaması
  • 100 RP Değerinde Kıyafetler
  • M249 için Savaşçı Kaplaması
  • AUG için Savaşçı Kaplaması
  • Paraşütte Mor renkli Galaksi Kaplaması
  • Tavada Galaksi Kaplaması
  • M416 için Gözyaşı Kaplaması

PUBG Mobile 17. Sezon büyük yeniliklerle bizleri bekliyor. Yeni sezona ait güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman? içinde en yakın sürede resmi açıklamalardaki net tarihleri sizlere söyleyeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın