e
sv

PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? (Ödülleri)

1728 Okunma — 21 Şubat 2021 09:59
PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? (Ödülleri)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyuncuların en merak ettikleri soruları cevaplamaya devam ediyoruz. PUBG Mobile efsanesinin 18 sezonu ne zaman gelecek? sorusunu detaylıca cevapladık. Aynı zamanda yeni sezonda sizleri bekleyen rp ödülleri hakkında da bilgiler sunacağız. Konuyla ilgili her ayrıntıya yer ayırmaya çalıştık. Daha önce sizlere 16 ve şuan içerisinde bulunduğumuz 17 sezon çıkmadan ne zaman geleceğiyle ilgili bilgileri sizlerle paylaşmıştık.

PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Gelecek? (2021)

Yıl boyunca yeni sürümle ilgili güncellemeleri ve etkinlikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Fakat önce bu yeni sezonun tarihiyle ilgili bilgileri sizlere sunacağız. PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusunu daha önce sizlere cevaplamıştık. Fakat 2021 yılına yaklaştıkça yeni sezonun çıkış tarihi değişmeye başladı. Bizde sizler için her seferinde değişen tarihleri söyleyecek farklı sayfalar açmak yerine bir yerden güncel tarihleri söylemeyi seçtik. PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını güncel olarak bu başlık altında takip edebilirsiniz.

PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 18. Sezon yani yeni sezonu 19 Mart 2021 tarihinde gelecek güncellemeyle gerçekleşecek.

Covid-19 kapsamında yaşanabilecek aksaklıklar nedeniyle yeni sezon tarihinin ertelenmesi söz konusu. PUBG Mobile 18. Sezon ertelenirse sizlere buradan Ne Zaman Gelecek? sorusunun güncel cevabını paylaşacağız.

PUBG Mobile 18. Sezon RP Ödülleri

Her sezonun bitimi ve yeni sezonun başlamasıyla oyuncular hediye yağmuruna tutuluyor. PUBG Mobile 18. Sezon RP Ödülleri hakkında şuanda net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat aşağıdaki hazırlanmış videoya göz gezdirerek bu sezon sizi nasıl ödüllerin beklediğini görebilirsiniz.

YouTube video
PUBG Mobile 18. Sezon

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? (Ödülleri)