PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek?

 PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek?

Yeni sezon, yeni hediyeler ve yepyeni bir aksiyon çok yakında geliyor. PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusunu tüm detaylarıyla sizler için cevapladık. Ünlü hayatta kalma oyununda son hayatta kalan olmayı başarabilirsiniz belki ama bu oyunda efsane olabilmek zor iştir. Her yeni sezon yeni bir başlangıç anlamı taşır, bu yüzden merak edilen çok soruda bulunmaktadır. Merak edenler ve sabırsızlıkla bekleyenler için PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? gibi soruları yanıtladık.

PUBG Mobile 18 Sezon Ödülleri

PUBG Mobile 18 Sezon ile birlikte kazanabileceğiniz tüm ödüller hakkında kısa bilgiler sunacağız. daha önceki açtığımız konularımızda da yeni sezon için sizleri bekleyen ödüllerden bahsetmiştik. PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman? sorularının asıl kaynağı oyuncuların bu sezon bitimindeki ödüllerin geleceği tarihi merak etmelerinden kaynaklanıyor. Eğer sizde 18. sezonda hangi silah görünümleri ve karakter kostümlerine sahip olabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki ödüllere göz atabilirsiniz.

  • AUG Kaplaması
  • SLR Kaplaması
  • ve daha fazlası…

Yeni sezonda hediye olarak dağıtılacak rp ödüllerine ait görseller aşağıda verilmiştir.

PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? (2021)

PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? (Ödülleri) isimli yazımızda da bahsettiğimiz tarihe yaklaşılmaya başlandı. Geri sayım devam ederken bu yeni sezonla ilgili detaylı bilgilerde sizlerle paylaşılmaya devam edilecek. Eğer sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile 18. Sezon; 19 Mart 2021 tarihindeki güncellemeyle gelecek.

PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman? sorusunu daha önce sizlere cevaplamıştık. Fakat 2021 yılına yaklaştıkça yeni sezonun çıkış tarihi değişmeye başladı. Bizde sizler için her seferinde değişen tarihleri söyleyecek farklı sayfalar açmak yerine bir yerden güncel tarihleri söylemeyi seçtik. PUBG Mobile 18 Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını güncel olarak bu başlık altında takip edebilirsiniz.

PUBG Mobile 18. Sezon şuan bulunduğumuz 17. sezonun bitmesinden yakın bir süre sonra başlayacak. Yeni sezon hakkında resmi açıklamalar henüz yapılmadı. Oyuna gelecek ve eklenecek olan yeni özellikler hakkındaki detayları eklemeye devam edeceğiz. Fakat şuanda sizin PUBG Mobile 18. Sezon hakkındaki merak ettiğiniz ve cevap bulabildiğimiz sorulara öncelik vereceğiz.

Oyuncuların son zamanlarda en çok merak ettikleri PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusuna bir cevap aradık. En doğru cevabı verebilmek adına yabancı ve resmi kaynaklardan araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Aynı zamanda sorunun en doğru cevabını sizlere sunabilmek adına geliştirici ve teknik ekibe mail yoluyla ulaşmayı denedik.

Yukarıda verilen bilgiler daha önceki sezonların tarihlerinden yola çıkılarak yapılan bir tahmindir. PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman? sorusu için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Bundan dolayı yeni sezonun çıkış tarihiyle ilgili sadece tahminler yapabiliriz. Resmi açıklamalar yapıldığı zaman buradan bilgileri güncelleyeceğiz.

PUBG Mobile 18. Sezon da Skin, Kostüm ve Kıyafet olarak şuanda açıklanan yeni eşyaları sizlere tanıtacağız. Yeni sezon hakkında bu güne kadar yapılan açıklamalar ve paylaşılan bilgiler doğrultusunda bunları sizler için derledik.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın