PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Gelecek? (2021)

 PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Gelecek? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Gelecek? (2021)

PUBG Mobile 19. sezon ne zaman gelecek? sorusunu içerisinde bulunduğumuz 18. sezonun bitimine yaklaştığımız için cevaplamak istedik. Yeni sezonda bizleri bekleyen tüm sürprizleri de bu yazımızda öğrenebileceksiniz. Daha önce bu soruyu cevaplayacak bir içerik oluşturmuştuk fakat son gelişmelerin ardından oyuncuların kafalarını kurcalayan yeni soruların da olması tekrar yeni bir içerik oluşturmamızı sağladı.

PUBG Mobile 19. Sezon

PUBG Mobile 19. Sezon, şuan devam etmekte olan 18. sezon bittikten bir süre sonra geçilecek olan yeni sezondur. PUBG Mobile oyunu çıktığı ilk günden itibaren kurduğu dereceli sistemi ve bu sistemi belirleyen sezonların 19. suna giriş yapmaya çok az kaldı. Her sezon olduğu gibi bu yeni sezonda bir çok yenilik ve etkinlikle bizleri bekliyor olacak. Şimdiki sezon bittikten sonra insanlar sezon ödüllerini toplayıp yeni sezon için hazırlıklara başlayacaklar. PUBG Mobile 19. sezonda yeni görevler, yeni eşyalar ve daha bir çok yeni etkinlik ile keyifli bir döneme giriş yapmış olacağız.

PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 19. Sezon, Türkiye saati ve tarihi ile 19 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak. Aynı gün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı da oyunda kutlanacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın