PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri (Tamamı)

 PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri (Tamamı)
Okunuyor PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri (Tamamı)

PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri ve yeni sezonda gelecek yeniliklerden bahsedeceğiz. Kostümler, eşyalar ve yeni harita ile ilgili detaylı bilgilere yer ayırdık. Bu sezon hem herkese dağıtılacak ücretsiz kostümler ve silah görünümleri harici bir çok özel eşyayı da barındırıyor olacak.

PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri
PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri

PUBG Mobile 19. Sezon RP Ödülleri en kısa sürede en kaliteli görseller ve videolu şekilde eklenecektir. Beklenen yenilikler aktarıldı. Kesinleşecek olan yeni eşyalar, kostümler ve tüm yeni özelliklerden de bahsedeceğiz.

PUBG Mobile 19. Sezon RP Ödülleri: Yeni AUG Kaplaması (Skini)

PUBG Mobile 18 Sezon RP Ödülleri - Yeni AUG Kaplaması (Skini)
PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri – Yeni AUG Kaplaması (Skini)

PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri bir çok yeni silah görünümü ve düzenlemelere ev sahipliği yapacak. Bunların başında AUG için yepyeni bir skin yer alıyor. Bu yeni neon görünümlü kostüm en göz alıcı kaplamalar arasında yer almaktadır. Bu sezon hem silahlar hem de kostümler böyle parlak renklere sahip olacak gibi gözüküyor.

PUBG Mobile 19. Sezon RP Ödülleri: Bedava SLR Kaplaması (Skini)’ni Herkes Kullanabilecek

PUBG Mobile 18 Sezon RP Ödülleri - Bedava SLR Kaplaması (Skin)
PUBG Mobile 19 Sezon RP Ödülleri – Bedava SLR Kaplaması (Skin)

Oyunlarda çok önemli bir konuma sahip olan SLR silahına da özel bir kaplama geliyor. Her oyuncu bu kaplamayı bedava bir şekilde alabilecek. Yine de en doğru bilgiyi yeni sezon geldiği zaman oyun içerisinde hep birlikte göreceğiz.

PUBG Mobile 19. Sezon RP Ödülleri: 1-100 Royale Pass

1-100 RP Seviye Ödülleri ile ilgili tam resmi bilgiler paylaşılmadı. Fakat bu ödüller arasında yer alacak bazı yeni eşyalara ait görselleri aşağıda listeledik. Yakın zamanda bu konu hakkında resmi bilgiler paylaşılacaktır. O Zaman sizlere bu konuda yeni bilgileri sunacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın