PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

En çok merak edilen PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? sorusunu cevapladık. Yeni güncellemenin tarihini resmi veriler doğrultusunda açıklıyoruz. 100 kişinin önce bir uçağa bindirildiği sonra’da adanın istediği bölgelerine indirilerek çevrede buldukları ekipmanlar sayesinde düşmanları öldürüp son hayatta kalan olmak için mücadele edilen bir oyun.

Böyle bir oyunda harita güncellemesi’de çok büyük bir öneme sahip oluyor. Uzun yıllardır oyunu oynayan oyuncular alıştıkları harita ve çevre düzeninin değişmesinden en başta kötü etkilenebiliyorlar. Bu tür büyük değişiklikler tüm oyuncular için bir fırsat olacak. Acemi ve iyi oyuncular PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi ile değişecek olan Erangel haritasına alışmaları gerekecek.

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Eski haritalarda ustalaşmış ve her taşı ezberlemiş oyuncuların yeni harita düzenine alışmaları gerekecek. Bu sayede acemi oyuncularda haritayı herkesle aynı anda keşfedip kendilerini geliştirebilirler. PUBG Mobile oyununda herkesin büyük heyecanla beklediği 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? sorusunun detaylarını aktarmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen soruları’da cevaplayacağız.

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi ile oyun farklı bir boyuta geçiş yapacak. Yeni mobil hayatta kalma oyunlarının daha iyi grafik ve farklı içerikler sunması oyuncuların aklını oldukça karıştırıyordu. Yeni güncellemenin nasıl yapıldığını bilmeyenler için daha önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

PUBG Mobile geliştirici ekibi oyunun genel yapısını bozmadan ilerlemeye çalışsa’da yeni oyunlar yüzünden kaybettikleri oyuncuları geri kazanamıyorlardı. PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi sayesinde hem yeni nesil oyunlara yetişecek hemde kategorisindeki öncülüklerini sürdürecekler. PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabı;

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi, 3 Eylül 2020 Tarihinde yapılacak güncelleme ile Türkiye sunucusuna gelecek.

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Korona virüsü dolayısıyla geliştirici ekibin tam ve etkili bir şekilde çalışmasını engelleyecek olaylar gelişebilir. Bu durumda beklenen 2.0 güncellemesini erteleyecektir. Bu tür olaylarla güncelleme tarihi değiştiği taktirde size güncel yeni tarihi buradan açıklayacağız.

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi ile Yeni Dönem Geliyor

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi ile birlikte başlayacak yeni dönem’de nelerin olacağını yayınladıkları resmi videoda görebilirsiniz.

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? sorusu her ne kadar çok merak edilse’de. Paylaşılan videoda görülen yüksek grafik kaliteleri şuanda oyunu oynayan bir çok oyuncunun oyunu bırakmasına sebep olacaktır. Cihazlarımız yanana kadar oynamaya devam ederiz sözlerinin gerçekleştiğini yakında göreceğiz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.