PUBG Mobile 2.2 APK İndir (2022)

 PUBG Mobile 2.2 APK İndir (2022)
Okunuyor PUBG Mobile 2.2 APK İndir (2022)

PUBG Mobile 2.2 APK İndir ile yeni güncellemeyle adı değişen “Ateşleme” versiyonunu Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Güncelleştirmeleri yapamayanlar ve sorun yaşayanlar için kısa yolları içeren önemli bir yazıdır. PUBG Mobile APK 2.2 İndir ile oyunun en güncel ve yeni versiyonunu cihazlarınıza yükleyin. Android telefonlarda ki en güncel sürümünü sizlere sunuyoruz. Hayatta kalma oyununu uygulama mağazası üzerinden indirmekte sorun yaşayanlar oyunun APK versiyonunu indirmeye çalışıyorlar. Oyunun en güncel ve sorunsuz versiyonu olan 2.2 sürümünü indirmek için bağlantılar aranıyor. Sizlere bu yazımızda detayları paylaşacağız.

PUBG Mobile 2.2 APK İndir ile oyunu 2022 yılında son sürüm dosyası olarak yükleyebilirsiniz. 2.2 versiyonuna ait güncel bilgilere yer verildi. Oyuna gelen en son güncelleme ile birlikte PUBG Mobile Serüven olarak isim değişikliğine gidildi. Artık yapılan büyük güncellemeler sonrasında oyunun gerçek isminin yanına yapılan güncellemeyle alakalı bir ekte konulmaktadır. Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlar uygulama mağazasından oyunu indiremiyorsa veya sorun yaşıyorlarsa çeşitli APK dosyalarından yardım alıyorlar.

Oyuna gelen güncellemeler ile sürekli gelişmeye devam ediyor. Son yapılan haberlerde PUBG Mobile tüm hile türlerini oyundan kaldıracağını duyurmuştu. Gelecek güncellemeler ile hilecilere yalnızca ceza verilmeyecek. Artık hileler kullanılamayacak hale gelecek. Fakat bu adım için çok geç kalmış olsalar bile yinede milyonlarca oyuncusu bunu bekliyordu. Umarız tüm hileler kısa süre içerisinde oyundan kaldırılır.

PUBG Mobile 1.5 APK İndir
PUBG Mobile 2.2 APK İndir

PUBG Mobile APK için resmi İnternet sitesini tercih edebilirsiniz. Özellikle oyunu Bilgisayar (PC) cihazından Emulatör aracılığıyla oynayanlar bu tür dosyaları arıyorlar. Bizde sizler için PUBG Mobile Serüven APK İndir hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor ve detaylı bir araştırma yapıyoruz. 2021 yılı boyunca tüm güncellemelerden ve en son sürüm dosyalarından yararlanabileceksiniz. Manuel olarak her güncelleme sonrasında PUBG Mobile APK İndir bağlantıları aramanıza gerek kalmayacak. Araştırma detaylarımızı aşağıda anlattık.

PUBG Mobile APK 2.2 İndir ile oyunun hileli veya çeşitli düzenlenmiş sürümlerini yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Cihazlara yüklenen bu tarz dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabiliyor. Bu yazılımların amacı da çok korkutucu. Tüm uyarılar ve bilgileri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile APK İndir

PUBG Mobile APK İndir ile oyunun güncel versiyonunu cihazlarına yüklemek isteyenler fazla. Android işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcıları bu dosyaları arıyorlar. Ünlü hayatta kalma oyununu oynayabilmek için cihazının Android sürümü yetmeyenlerin sayısı fazla. Aynı zamanda uygula mağazalarında sorunlar olanlarda çok fazla. Bu büyük kitle oyunu oynayabilmek için PUBG Mobile 2.2 APK İndir gibi sonuçlardan yararlanmaya çalışıyorlar.

PUBG Mobile 1.5 APK İndir
PUBG Mobile 2.2 APK İndir

PUBG Mobile APK, Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarında yer alan gerçek oyundur. 2.2 güncellemesiyle birlikte oyunda yapılan değişiklikler aynı zamanda oyunun isminin de PUBG Mobile Serüven olarak değişmesini sağladı. Emulator cihazlar üzerinde oyunu oynayanlar veya uygulama mağazasında hatalarla karşılaşan oyuncular. PUBG Mobile APK 2021 aramalarıyla oyuna ait en güncel versiyonu cihazlarına yüklemeye çalışıyorlar.

Tabi’ki bu durumu illegal yöntemler için tercih edenlerde çok fazla. PUBG Mobile oyununda hile kullanan oyuncular görebilirsiniz. Gelen güncellemeler sonrasında 2.2 APK İndir gibi sonuçlarla hile arayanlar’da fazla yani. Bu durumun kısa sürede önüne geçileceğini tahmin ediyoruz. Yapılan açıklamalar ve haberler hilecilerin sonunun yaklaştığı yönünde. Fakat oyuna girince havada uçuşan Araplar hala görünüyor.

Oyun içerisindeki yeni etkinlik ve görevlerin verdiği hediyelerden hızlıca yararlanabilirsiniz. 2021 yılı boyunca tüm güncellemeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile Serüven APK İndir bağlantılarıyla ilgili yaptığımız araştırmaları da okuyun. Araştırma sonuçlarımızda işinize çok yarayacak bilgiler bulunmaktadır.

PUBG Mobile APK artık cepte, Özgürce, istediğin yerde ve istediğin zaman oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış serbest!

PUBG Mobile Serüven APK ÜCRETSİZ MOBİL OYUN – Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Mobilde konsol kalitesi. Dudak uçuklatan HD grafikler ve 3D sesler. Kişiselleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet. Mobilde kusursuz kontrol, gerçekçi balistik ve silah kontrollerini deneyimle.

PUBG Mobile Serüven APK AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI – Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok’ta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş devasa haritalarda, çeşitli savaş alanları, gece ve gündüz döngüsü ve rastgele hava koşullarıyla hiç olmadığı kadar gerçekçi bir deneyim yaşa. Şehir sokaklarından buzlarla kaplı tundraya ve sık ormanlara kadar her savaş alanında uzmanlaş ve kendi stratejini kurarak kazan.

Yazımızda ilginizi çeken ve hakkında konuşmak istediğiniz konuları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda sormak istediğiniz her türlü soruyu’da aşağıdan yorum olarak sorabilirsiniz. PUBG Mobile APK 2.2 İndir konumuz güncellenmeye devam edecek.

PUBG Mobile Serüven APK İndir adı altında 2021 yılında yüzlerce farklı site ve sayfa açılmış durumda. Özellikle yabancı kaynaklar tarafından açılan bu sayfaların içerisinde illegal dosyalar bulunmaktadır. PUBG Mobile Serüven APK İndir seçeneğini ararken içerisinde zararlı yazılım olarak bu dosyaları cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu konuda neler yapmanız gerektiğini ve durumun zararlarını sizlere anlatacağız.

PUBG Mobile

PUBG Mobile 2.2 APK İndir konusunu aramadan önce güncelleme ile oyuna neler geldiğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu versiyon hakkında sizlere gelen özelliklerden bahsedeceğiz. Oyunun en popüler ve ilgi gören güncellemesi bu güncelleme. Royale Pass 15. Sezonu: Ateşleme PUBG Mobile 2.2 ile oyuna gelmişti.

Cumhuriyet Şöleni

Yeni Yerleşim Bölgeleri
DynaHex, Erangel’in altı ana bölgesini askeri savunma, ulaşım ve lojistik, enerji kullanımı ve son teknoloji bilimsel araştırma alanlarına dönüştürerek yeni yollar ve yapılar inşa etti.

Yeni Oyun Mekanikleri
– Dinamik Unsurlar
– Hava Taşıyıcısı

Buluşma: Klasik Bis
Klasik oyun modları geri döndü!
1. Metro Royale: Buluşma
2. Titanlar: Son Direniş
3. Vikendi
4. Runik Güç
5. Geceyi Atlat
Şimdi arkadaşlarınla oyna!

Royale Pass Month 4: Zaman Savaşçısı
Yeni temalı setler seni bekliyor!
1. Aylık olarak güncellenir. Aynı fiyata daha fazla ödül!
2. Sunucu çapında Altın Tavuk Çekilişine katılmak için Pass satın al!

Cep Telefonunda Ücretsiz Epik Battle Royale.

Resmi PLAYER UNKNOWN’S BATTLEGROUNDS özel olarak cep telefonları için tasarlanmıştır.
İnanılmaz çatışmalar, 10 dakikalık zaferler.
Tüm Dünyadan 1 Milyardan Fazla Oyuncu.

• EPİK BATTLE ROYALE OYUNU
EPİK BATTLE ROYALE OYUNU.
PUBG MOBILE’da en üst sıraya tırman ve içinden geçtiği gibi serbestçe ateş et. PUBG MOBILE orijinal mobil battle royale oyunudur ve mobil cihaz nişancılarının en mükemmelidir.

• HER ZAMAN, HER YERDE ÜCRETSİZ OYNA.
PUBG MOBILE’ı yeni bir ruh haliyle oyna! Hayal edilebilen en akıcı deneyimle ateş et ve çatışmalara gir. Hepsi ücretsiz!

• İNANILMAZ ÇATIŞMALAR, 10 DAKİKALIK ZAFERLER
Silahlarını hazırla ve PUBG MOBILE’ın çatışma eşleştirme sisteminin çağrısına karşılık ver.

• EPİK YENİ MODLAR
ARCANE iş birliği başlıyor! Ayna Adasına gir, ARCANE kahramanlarına dönüş, yeni becerilerin ve taktik ögelerin kilidini aç, Erangel, Livik ve Sanhok’ta yoğun savaşlar yap! Daha önce hiç yaşamadığın savaş deneyimleri yaşa!

• DEVASA HARİTALAR, DAHA FAZLA SAVAŞ
PUBG MOBILE, sana yeni bir heyecan fırtınası yaşatmak ve her haritada yeni bir hayatta kalma mücadelesi sunmak için pek çok seçeneğe sahiptir. Arkadaşlarını göreve çağır ve birlikte yeni modları oynayın! Gördüğün her şeye dilediğin gibi ateş et!

• ÖZELLİKLE CEP TELEFONLARI İÇİN TASARLANDI
Özelleştirilebilir kontroller, eğitim modları ve arkadaşlarla sohbet özellikleri mevcuttur. Cep telefonlarındaki en akıcı kontrolleri ve en gerçekçi silahları deneyimle.

PUBG MOBILE sana en yüksek çözünürlüklü ögeleri ve oyunu sunar. İsteklerini dile getirirsen PUBG MOBILE senin çağrına cevap verir. Sadece dene ve ücretsiz olarak kullanabileceğin inanılmaz sayıdaki farklı silahlarla ateş et. Yeni ögeler, haritalar ve modlar sürekli olarak eklenmektedir!

PUBG MOBILE, cep telefonları için en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyununu sunmaktadır. Atla, ekipmanlarını kuşan ve mücadele et. Epik 100 oyunculu klasik savaşlarda, ağır silah modunda, çok hızlı 4’e 4 takım ölüm maçlarında ve zombi modlarına hayatta kal. Hayatta kalmak anahtardır ve en son kalan kazanır. Görev seni çağırdığında atış serbesttir!

* İstikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE kullanılması önerilir

Geçtiğimiz yıllarda da bu tip olaylar çok fazla oluyordu. Bizde sizlere onlarca farklı içerikte bu dolandırıcılık yöntemini anlatmaya çalışmıştık. PUBG Mobile Serüven oyununu uygulama mağazasından indiremeyenler APK İndir sitelerinden dosyaları yüklemeye çalışıyorlar. Yabancı kaynaklar tam burada devreye giriyor. Sözde PUBG Mobile APK adını verdikleri dosyaların içerisine zararlı yazılımla yerleştiriyorlar. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır.

9 Ocakta aktif olarak kullanılmaya başlanan güncelleme tüm dünyada ses getirmeyi başarmıştı. Yeni haritalar, modlar, silahlar ve kostümler gibi bir çok şey bu güncelleme ile oyuna eklenmeye başlandı. Hayatta kalma oyunları dünyasında bu güncellemenin önemi de çok büyük.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın