PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon Saat Kaçta? (2023)

PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon Saat Kaçta? (2023)

PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon Saat Kaçta? ile ilgili ne zaman başlayacak ve ne zaman bitecek gibi tüm soruların cevaplarını içermektedir. Aynı zamanda yeni sezonla birlikte gelecek tüm yenilikleri de buradan öğrenebileceksiniz. 2023 Yılı boyunca PUBG Mobile oyununa gelebilecek tüm yeni sezonlarla ilgili güncel bilgiler buradan paylaşılacaktır. Aklınıza takılan veya merak ettiğiniz yeni sezona ait sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile oyuncularının en merak ettikleri soru olan yeni 2.5 sezon ne zaman başlayacak? sorusuna detaylı bir cevap hazırladık. İçerisinde bulunduğunuz sezonun bitişi ve sonraki yeni sezonun başlangıç tarihini buradan öğreneceksiniz. Tencent Games tarafından geliştirilen ve mobil platformun en popüler hayatta kalma oyunuyla ilgili içerikler üretmeye devam ediyoruz. Bu yıl oyuna gelen sezonların oldukça büyük ve başarılı olması oyunculara sürekli bir sonraki sezon hakkındaki beklentilerini yükseltiyor. 2023 yılı boyunca oyuna gelecek güncellemeleri ve yeni sezonla ilgili bilgileri sürekli olarak sizlerle buradan paylaşacağız. Hangi sezonda olursanız olun bu içerikte sürekli bir sonraki sezonun bilgilerini görebileceksiniz. Yerli kaynaklarda PUBG Mobile oyuncularının çok merak ettikleri sorulara güncel cevaplar bulabilmek oldukça zor. Bu açığı gördüğümüz için sizlerin meraklarını giderecek güncel ve devamlı içerikler oluşturmaya özen gösteriyoruz.

PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon Saat Kaçta Başlayacak? (2023)

PUBG Mobile oyununa gelen her yeni sezonda oyuncuların bir çok ödül kazanması ve çok güzel etkinliklerle eğlenceli vakitler geçirmesi her yeni sezonu çok özel kılmayı başarıyor. Hem yeni sezonla birlikte kümelerin sıfırlanması ve yeni bir dereceli rekabetinin başlaması hem de gelecek olan yeniliklerle artacak eğlence oyunculara sürekli “PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?” sorusunu sordurtmayı sağlamaktadır. 2023 yılında haber siteleri yeni sezonların başlangıç tarihleriyle ilgili bilgiler paylaşsalar da detaylı bir içerik görmek mümkün olmuyor. Genellikle PUBG Mobile tarafından resmi tarih yayınlandığında paylaşılan bu bilgiler de oyuncuların işine yaramıyor. Daha önceki sezonların analizlerini yaparak şimdiden bir sonraki yeni sezonun ne zaman başlayacağıyla ilgili sorulara cevap verdik. Eğer sizin burada cevaplanmamış farklı bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon Ne Zaman? sorusuyla ilgili olabilecek her türlü sorular cevaplanacaktır. Şuanda gelecek olan yeni sezonla ilgili çok fazla soru işareti kafaları kurcalamaktadır.

PUBG Mobile 2.5 Sezon Saat Kaçta Bitiyor? (2023)

PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman? (21. Sezon)
PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman? (Yeni Sezon)

PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon bir dönüm noktasının başladığı sezon olacaktır. Bu gelecek olan yeni sezonun önemini bilen oyuncular da şimdiden ne zaman geleceğiyle ilgili soruları sormaya başlamışlar bile. Bu soruların sebepleri arasında aynı zamanda Eski sezon ne zaman bitecek? sorusunun cevabını bulmakta yatıyor. Yeni sezonla ilgili olacak tüm gelişmeleri güncel bir şekilde buradan aktarmaya devam edeceğiz. Sizin aklınıza takılan veya anlamadığınız bir sorunuz olursa aşağıdan yazabilirsiniz. 21 sezonun tam olarak en doğru geleceği tarihe dair belirtiler netleşince burada göreceksiniz. Yalan haber yapmak istemediğimiz için şuanda verilecek tüm tarihler doğruyu göstermeyecektir. Bu yüzden bir şeyler kesinleşmeden sizlere bir tarih vererek kafanızdaki düşünceleri değiştirmek istemiyoruz.

PUBG Mobile 2.5 Kademe Uyuşmazlığı Nelerdir?

PUBG Mobile oyununda yer alan toplam 8 farklı kademe bulunmaktadır. Bu kademeler oyuncuların oyun performans ve yeteneklerine göre sıralanmasını ve aynı düzeyde yeteneğe sahip oyuncuların bir birleri ile karşılaşarak kendilerini geliştirmelerini sağlar. Ayrıca bu sistem çok yetenekli oyuncularla az yeteneklileri karşılaştırmayarak her türden oyuncunun zevk alabileceği ortamı da yaratır.

Oyuna gelen ilk dereceli sisteminden bu yana bazı kurallar değişse de kademeler hep aynı kaldı. Kademenin içerisinde yüz binlerce farklı oyuncu bulunsa ve yukarı kademelere doğru çıksa da yeni oyuncular veya performansı eskisi gibi olmayan oyuncular alt kademeleri de dolduruyor.

PUBG Mobile Kademeleri
PUBG Mobile Kademe Uyuşmazlığı

PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon: Kademe Uyuşmazlığı Nedir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi 8 kademenin olduğu PUBG Mobile oyununda aynı zamanda bu kademelerin sıralaması da bulunur. Sıralama sistemi oyuncuların yetenek düzeylerinin artmasıyla eş değer olarak yükselmektedir. Yani Bronz kademesindeki bir oyuncu karşılaşmalarda yeterli düzeyde performans gösterirse maçlardan aldığı + puanlar birikerek kademe içerisindeki bir üst dereceye taşır. Örneğin;

 • Bronz 5
 • Bronz 4
 • Bronz 3
 • Bronz 2
 • Bronz 1
 • Gümüş 5

Bronz olarak başladığınız kademe sıralamasında maçları kazanarak aldığınız puanlarla yavaş yavaş kendi kademeniz içerisinde yükselirsiniz.

PUBG Mobile 2.5 Yeni Sezon: Kademe Uyuşmazlığı 2023

PUBG Mobile Kademe Sıralaması aşağıda 2023 yılına ait güncel liste halinde verilmiştir. Aynı zamanda merak ettiğiniz kümelere ait bilgileri de yine aşağıda göreceksiniz. Her sezon olduğu gibi bu sezonda oyundaki kademe puanlarında yapılabilecek değişiklikler buradan güncellenecektir. Bu sayede PUBG Mobile oyuncuları kademe sıralaması araştırmaları yaptıklarında en doğru bilgilere kolaylıkla ulaşabilecekler.

PUBG Mobile Kademe Sıralaması;

 1. Bronz
 2. Gümüş
 3. Altın
 4. Platin
 5. Elmas
 6. Taç
 7. As

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.