e
sv

PUBG Mobile 2.6 Adam Görme Hilesi İndir (2023)

405 Okunma — 13 Haziran 2023 15:00
PUBG Mobile 2.7 Adam Görme Hilesi İndir (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile 2.6 Adam Görme Hilesi İndir ile Android veya İOS cihazların yanı sıra Emülatör üzerinden oyunu oynayan oyunculara nasıl indirebileceklerini anlatıyoruz. 2023 Yılı içerisinde adam görme adı altında sosyal medya platformlarında sunulan bu hileleri indirmek için araştırma yapan oyuncular çok büyük bir risk altındalar. Farkında olmadan kendilerini dolandırıcıların hain tuzaklarına atmalarına ramak kala, onları bu konularda uyarmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

Burada adam görme hilesini legal olarak nasıl stratejinizle oyunculuğunuzu geliştirerek yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca gördüğünüz videolardaki adam görme hilesi adı altında paylaşılan PUBG Mobile için dosyaları indirmenizi isteyen yurt dışı kaynakların bunu tuzak olarak hazırladığının da farkına varabileceksiniz.

İndirerek kullanmak istediğiniz bu hileler aslında günümüzde kredi kartı hırsızlarının bir tuzağı haline gelmiş durumda. Konuyla ilgili araştırmalar yaparken edindiğimiz bilgileri buradan görecek ve hangi amaçlarla bu dosyaların paylaşıldığının farkına varabileceksiniz.

PUBG Mobile 2.6 Adam Görme Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile adam görme hilesi olarak aranan hile aslında bu tür hayatta kalma oyunları ve tüm FPS oyunlarında bilinen Wall Hack hilesidir. Hilenin amacında diğer rakip oyuncuları duvarın arkasında gizli dahi olsalar sanki duvar yokmuş gibi hayalet bir şekilde görmenizi sağlar. Tabi ki de oyun içerisindeki duvarı ortadan kaldırmaz lakin oyuncunun duvarın arkasında olduğunu net bir şekilde görmenizi sağlar. Bu sayede rakip oyuncu sizi fark edemeden siz onu gördüğünüz için çok büyük bir haksız avantaj sağlarsınız.

PUBG Mobile 2.6 Adam Görme Hilesi Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile 2.6 Adam Görme Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile ve diğer herhangi bir çevrim içi oyunda duvar arkasından adam görme şeklindeki hileler illegaldir. Kullananlar ceza ile ban yiyeceği gibi aynı zamanda resmi bir şekilde tespit edildiği taktirde de ciddi davalar açılabilir. Günümüzde hile kullanıcıları özellikle PUBG Mobile oyununda artık bitme noktasına geldi. Çünkü oyun geliştiricileri hileler için aldıkları önlemler sayesinde artık yeni versiyon güncellemeleriyle de bu hilelerin çalışamaz hale gelmesini sağladılar.

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi İndir (Android, APK ve İOS, iPhone) 2023

Adam görme hilesi indirmek isteyenler PUBG Mobile oyununun 2.6 versiyonuna ait dosyaları yüklemek istemektedirler. Bunun esas sebebi aslında günümüzde popüler olarak kullanılan sosyal medya platformları neden olmakta. PUBG Mobile oyuncuları bu platformlarda 2.6 versiyonunda çalıştığı iddia edilen adam görme hilesi ismindeki programları duyuyorlar ve görüyorlar. Daha sonrasında bunu kendileri de kullanabilmek için araştırmalar yapıyorlar.

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi İndir (Android, APK ve İOS, iPhone) 2023
PUBG Mobile Adam Görme Hilesi İndir (Android, APK ve İOS, iPhone) 2023

Aslında “PUBG Mobile Adam Görme Hilesi İndir – 2.6” şeklinde gördüğünüz videolar tamamen kurgudur. Günümüzde ücretsiz olarak sorunsuz bir şekilde çalışan bu tür hile bulunmuyor. Hile olmamasına rağmen varmış gibi video paylaşmalarındaki amaç tabi ki beğeni veya takipçi kasmak değil. Bunu gören oyuncuların arama motoru üzerinde hile araştırmaları yaparak indireceklerini biliyorlar. Bu sebeple arama motoru sonuçlarında çıkmak adına sahte web siteleri kurarak PUBG Mobile adam görme hilesi için 2023 yılına özel bağlantılar sunduklarını iddia ediyorlar.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile 2.6 Adam Görme Hilesi İndir (2023)