PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Linki (2023) APK ve İOS

 PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Linki (2023) APK ve İOS
Okunuyor PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Linki (2023) APK ve İOS

PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Linki ile son sürüm dosyalarını otomatik olarak güncellemeyen Android ve İOS cihazlar için geçerli yardımcı bağlantıdır. Oyunu kendiliğinden güncellenmeyen oyuncular buradan kolayca yardım alabilirler. Tencent Gamess tarafından geliştirilen günümüzün en çok oyuncuya sahip mobil hayatta kalma oyunu gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. 2.7 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenen yeni etkinlik ve öğelerden yararlanmak isteyenler öncelikle PUBG Mobile güncellemesini yapmaları gerekmektedir. Oyunu oynadığınız cihaz eğer 2.7 güncellemesini yapmadıysa buradaki PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Linki bağlantısı oyununuzu güncellemenizi sağlayacaktır.

PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Linki

PUBG Mobile oyununa gelen 2.7 güncellemesini yapmanızı sağlayacak olan kısa yol bağlantısı aşağıda güncel olarak yer almaktadır. 2023 yılında oyuna gelecek olan son sürüm dosyalarına eriştirecek olan güncellemelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Android ve İOS cihazlar da aslında oyunlara güncelleme geldiğinde otomatik olarak yapmaktadır. Fakat bazen verinize bağlıyken veya farklı durumlarda gelen güncellemeler otomatik olarak yapılmamaktadır. PUBG Mobile 1.9 güncellemesini manuel olarak yapmanız gerekiyorsa bu işi aşağıdaki bağlantı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Güncelleme Yap 1.9 (2022)
PUBG Mobile Güncelleme 2.0 Güncelleme Linki

PUBG Mobile oyununa gelen güncellemeleri yapmadığınız taktirde eski versiyonla yüklü oyunu cihazlarınızda çalıştıramazsınız. Bunun için öncelikle uygulama mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Uygulama mağazasına girerek arama bölümüne “PUBG Mobile” yazın ardından PUBG Mobile 2.7 Ateşleme oyununa tıklayın ve orada karşınıza çıkacak olan “Güncelle” butonuna basın. Oyun güncellendikten sonra cihazınızın ana ekranındaki oyunun logosuna tıklayarak giriş yapın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL